Zbiegi okoliczności

Konstanty A. Jeleński Wydawnictwo: Instytut Książki publicystyka literacka, eseje
Instytut Książki
publicystyka literacka, eseje

Okładka książki Korespondencja Konstanty A. Jeleński, Czesław Miłosz
8,9
Korespondencja Konstanty A. Jeleńs...
Okładka książki Krytyka Polityczna nr 29. Chiny blisko Ai Weiwei, Miguel Arana Catania, Giovanni Arrighi, Anna Krystyna Bikont, Jakub Bożek, Justyna Drath, Maciej Gdula, Xiaolu Guo, Jane Hardy, Konstanty A. Jeleński, Noémi Kiss, Michał Kmiecik, Andrzej Leder, Barbara Liberska, Stanisław Liguziński, Jakub Majmurek, Mao Zedong, Cezary Michalski, Agnieszka Mikrut-Żaczkiewicz, Tomasz Piątek, Lesya Prokopenko, Redakcja pisma Krytyka Polityczna, Mariusz Sieniewicz, Ann Snitow, Igor Stokfiszewski, Michał Sutowski, Joanna Szczęsna, Frederic Tuten, Gianni Vattimo, Wang Hui, Wojciech Worotyński, Yossi Yonah, Michael Yuen, Adina Zemanek, Guy Zucker, Slavoj Žižek
6,0
Krytyka Polity... Ai Weiwei, Miguel A...
Okładka książki Korespondencja Jarosław Iwaszkiewicz, Teresa Jeleńska, Konstanty A. Jeleński
6,4
Korespondencja Jarosław Iwaszkiewi...