Zbuntowany dziedzic

Nominacja w plebiscycie 2019
Vi KeelandPenelope Ward Wydawnictwo: Editio Cykl: The Rush (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Rebel Heir
Data 1. wydania:
2018-03-28
Edyta Stępkowska
Editio
przyjaźń przysługa dziedzic bar szef fortuna miłość cierpienie uczucia namiętność pożądanie humor
Rebel Heir
The Rush (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Edyta Stępkowska
Editio Red
Inne

Wkurzałam się przez wiekszość czasu.. Gia była mega tak Rush byl tak niezdecydowany i głupi, że szok.. oczywiście ich humor często powodował uśmiech, ale on normalnie mi działał na nerwy z tym tchórzostwem. Ogólnie dobra historia z zakończeniem wręcz zmuszającym do przeczytania drugiej części.

Na półkach: , , , ,

Takiej ksiązki mi trzeba było. Bardzo przyjemna, szybko się ją czyta. Polecam

Lekka książka. A zakończenie trochę zaskoczenie

Flaki z olejem. Choć muszę przyznać że zaskoczyło mnie zakończenie, nie spodziewałam się, że Harlan to...;)

Bardzo fajnie się czyta, raz przez śmiech, raz przez łzy. Książka na jeden wieczór, max dwa. Polecam, świetna!

Chyba czytałam inną książkę, bo ta w żadnym momencie mnie nie rozbawiła. Postacie nijakie oraz nudne. Nie jestem w stanie zrozumieć skąd aż tak dobre opinie. Pomysł na książke może i był fajny ale kompletnie nie wyszło.

Ponieważ skasowało mi cały wpis, napiszę tylko: lekka książka z ciekawą historią. Buntu wg mnie żadnego tu nie ma, ale dla miłośników gatunku będzie to miła dla oka opowieść.

Powieść o lekkiej tematyce, a jednak problemowa i przesiąknięta dramatem życiowym. Pozytywną "bryzą" z opowieści na pewno są zabawne porady głównego bohatera, czy jego sfrustrowane zachowanie. Sama bohaterka ma cudowny niewyparzony język i wykorzystuję cały arsenał kobiecej broni przeciwko Rushowi.

Hmmm.... to nie jest jedna z najlepszych powieści autorek, aczkolwiek ma...

Książka całkowicie mnie wciągnęła. Historia Gia była dość przygnębiająca, poznanie sympatycznego mężczyzny, który tylko ją wykorzystał. Później poznała niesamowitego Rusha, to on dał jej pracę i poczucie bezpieczeństwa. Ale historia lubi płatać figle i jak każda historia miłosna musi mieć pod górkę

Dobra książka na upalne, letnie dni.

Gia chce zostać pisarką, wynajmuję dom w Hamptons aby móc w spokoju napisać swoją pierwszą książkę. Z powodu różnych zbiegów okoliczności dostaje pracę w restauracji, której właścicielem jest Rush i tak rozpoczyna się ich znajomość.

Miło spędziłam czas z naszymi bohaterami, pewnie nie długo zabiorę za drugą część, ponieważ ta skończyła...

Dyskusje

1 975