Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 26.90 zł

Wydawnictwo Kobiece
The Holly Project
literatura obyczajowa, romans
Małgorzata Bortnowska

Całkiem przyjemna w czytaniu książka. Co prawda po początku miałam nadzieję na coś bardzo emocjonalnego, a wraz z kolejnym rozdziałem to odczucie zostało zgaszone. Niemniej jednak książkę czytało się szybko i przyjemnie.

Na półkach: , , , ,

Nigdy nie chce oceniać książek zanim ich nie przeczytam. Chcę aby moja ocena była czymś poparta, ale tutaj się nie da. Próbowałam czytać. Przeczytała. 80 stron książki i odłożyłam ją na długo czas, by zrobić drugie podejście, które jak się okazało w niczym mi nie pomogło.

Chciałam, naprawdę chciałam przeczytać ją do końca ale nie dam rady, bo moje cierpienie jest nie do...

Książka opowiada o tym jak czasmai trudno uporać się z przeszłością i jaką drogę trzeba pokonać żeby móc w pełni kochać drugą osobę. Bardzo piękna książka, która złapie za serce każdego kto po nią sięgnie. Mogę z całą pewnością polecić ją każdemu.

Szybko sie czyta.

Nie można się oderwać! Fajna, ckliwa, przyjemnie się czytało. Polecam

Praca zwiazana z miłością, dużo takich historii, a jednak każda ma w sobie coś innego. Przeszłość, strata, problemy nad samym sobą. Czyta się szybko, pomimo przewidywalnej historii myślę, że każda kobieta w jakimś stopniu takiego Ryana by chciała.

Na półkach: , , , ,

Już myślałam, naprawdę miałam nadzieję, że dostanę coś nowego. Fajny oryginalny romans, ale nie. Oczywiście się pomyliłam i standardowo dostałam ckliwą i absurdalnie nierealną historyjkę miłosną.
Podobał mi się wątek urodzin Holly i poznania się głównych bohaterów, ale to co się działo później po prostu z każdą chwilą mnie załamywało coraz bardziej.
Naprawdę starałam się...

Książka z powtarzalnym tematem i czasem bardzo głupim zachowaniem głównej bohaterki. Jednak były przebłyski, którym warto było poświęcić chwilę czasu. Można ją przeczytać podczas gdy ma się bardzo dużo wolnego czasu

Opis książki mnie zaciekawił, ale wykonanie już nie było takie dobre - szkoda.

Czytając pierwsze 100 stron miałam ochotę porządnie wstrząsnąć główną bohaterką żeby się trochę opamiętała, ponieważ zachowywała się według mnie jak głupia nastolatka, a nie kobieta dwudziestoparoletnia kobieta.

Holly po stracie matki w wieku piętnastu lat zamknęła się na wszelakie związki z...

"Z widokiem na miłość" od @katesterritt to przewidywalna książka, jednak ciekawie się ją czytało 🙈 natknęłam się na nią na blogu Blonderki 🥰🥰 @agnieszka.rybska a książkę dostałam od @zaczytana_matka_patka
❤️❤️
Bohaterami książki są Ryan i Holly. ONA - młoda architekt, nie szuka związków, po prostu boi się skrzywdzenia. 10 lat wcześniej przeżyła śmierć matki, która wryła...

• 2019
  • 2020
  • Ebook
  • Przeczytane 2019
  • 2020
  • E-book
  • 2019

Dodaj cytat z książki Z widokiem na miłość