Z widokiem na miłość

literatura obyczajowa, romans
Małgorzata Bortnowska

Szybko sie czyta.

Nie można się oderwać! Fajna, ckliwa, przyjemnie się czytało. Polecam

Praca zwiazana z miłością, dużo takich historii, a jednak każda ma w sobie coś innego. Przeszłość, strata, problemy nad samym sobą. Czyta się szybko, pomimo przewidywalnej historii myślę, że każda kobieta w jakimś stopniu takiego Ryana by chciała.

Na półkach: , , , ,

Już myślałam, naprawdę miałam nadzieję, że dostanę coś nowego. Fajny oryginalny romans, ale nie. Oczywiście się pomyliłam i standardowo dostałam ckliwą i absurdalnie nierealną historyjkę miłosną.
Podobał mi się wątek urodzin Holly i poznania się głównych bohaterów, ale to co się działo później po prostu z każdą chwilą mnie załamywało coraz bardziej.
Naprawdę starałam się...

Książka z powtarzalnym tematem i czasem bardzo głupim zachowaniem głównej bohaterki. Jednak były przebłyski, którym warto było poświęcić chwilę czasu. Można ją przeczytać podczas gdy ma się bardzo dużo wolnego czasu

Opis książki mnie zaciekawił, ale wykonanie już nie było takie dobre - szkoda.

Czytając pierwsze 100 stron miałam ochotę porządnie wstrząsnąć główną bohaterką żeby się trochę opamiętała, ponieważ zachowywała się według mnie jak głupia nastolatka, a nie kobieta dwudziestoparoletnia kobieta.

Holly po stracie matki w wieku piętnastu lat zamknęła się na wszelakie związki z...

"Z widokiem na miłość" od @katesterritt to przewidywalna książka, jednak ciekawie się ją czytało 🙈 natknęłam się na nią na blogu Blonderki 🥰🥰 @agnieszka.rybska a książkę dostałam od @zaczytana_matka_patka
❤️❤️
Bohaterami książki są Ryan i Holly. ONA - młoda architekt, nie szuka związków, po prostu boi się skrzywdzenia. 10 lat wcześniej przeżyła śmierć matki, która wryła...

Muszę przyznać, że nie jest to najlepszy romans jaki w życiu przeczytałam. Choć książkę czyta się bardzo szybko to sama fabuła niczym nie zaskakuje. Dialogi w kilku momentach sprawiały, że zgrzytalam zębami z zarzenowania, choć wydaje mi się, że może to być winą polskiego tłumaczenia, ponieważ dobór niektórych słów był kompletnie niedopasowany. Ogólnie jeśli szukacie...

Jednym slowem: strata czasu. jestem w totalnym szoku, ze jedna autorka moze napisac tak rozne ksiazki. Ta jest totalnym rozczarowaniem.

Bardzo przyjemna książka. Relacja zawodowa i pojawiające się uczucie częsty temat w książkach. Autorka ma lekkie pióro i książkę czyta się przyjemnie. Od razu zapałałam sympatią do dwójki bohaterów . Polecam

Dyskusje

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • Przeczytane 2019
  • Ebook
  • 2019

Dodaj cytat z książki Z widokiem na miłość