Whitney G. Wydawnictwo: WGW Books, LLC literatura obyczajowa, romans
angielski
WGW Books, LLC
literatura obyczajowa, romans
angielski

Już przed sięgnięciem po tę pozycję twierdziłam, że Whitney G. ostatnio idzie w ilość, a nie jakość. Cóż, ani trochę się nie pomyliłam.
„Late Night Kisses” to pozycja pisana na siłę, przed świętami, aby się sprzedała. Typowa zapchajdziura, która nudzi i jest kompletnie badziewiasta.
Bohaterowie są płytcy, niczym woda w kałuży, fabuła ssie tak mocno, że aż boli, a cała ta...

• Pojedyncze/Książki bez serii
  • Whitney G.
  • Romans/Erotyk/Literatura obyczajowa
  • Ggg
  • Czekam na wydanie w języku polskim

Dodaj cytat z książki Late Night Kisses