See Through Heart

Okładka książki See Through Heart Amie Knight
Okładka książki See Through Heart
Amie Knight Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Heart Series (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Heart Series (tom 1)
Kindle Edition
2016-11-04
2016-11-04

"That's the thing with loving someone so deeply - it doesn't go away simply because that person does something awful o you. It doesn't just go away because you want it to. Love could be as cruel as it could be wonderful."

Tak naprawdę nie wiem co mnie popchnęło to sięgnięcia po tę książkę. Cierpię ostatnio na kompletny brak czasu i nadmiar książek, które chciałabym przeczytać już w tej chwili, a mimo to zamiast skierować się do tego co mam na stanie zdecydowałam się na nieznaną mi autorkę, która ma dość dobre opinie ale nie miałam pewności, czy styl mi się spodoba... Jak widać był to strzał w dziesiątkę. Mogę ją spokojnie porównać do Shari Tapscott, na której książki zdecydowałam się w podobnych okoliczościach i wywarły podobne bardzo dobre wrażenie, choć jej powieści są raczej bardziej z humorem. Amie pisze sięgając po najgłębsze emocje, które gdzieś tam są, widać je i czuć, ale nie są przytłaczające, przez co lektóra mimo iż poruszająca trudny temat jest cały czas przyjemna i ujmująca. Postacie drugoplanowe, które mają swoje odrębne tomy w serii są dużo bardziej zabawne niż Ainsley, więc spodziewam się, że ich odbiór będzie bardziej zbliżony do Tapscott a to tylko zyskuje w moich oczach. Już zakupiłam resztę serii i w najbliższych dniach to właśnie im będę poświęcać swój czas i was również zachęcam do zapoznania się z autorką, która pisze konkretnie i bardzo rzeczowo, a jednak wciąż romantycznie.

• 2018 ✔
  • Po angielsku