9 z dziewięciu światów

Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Magnus Chase i Bogowie Asgardu (tom 3.5) fantastyka, fantasy, science fiction
9 From the Nine Worlds
Galeria Książki
9 From the Nine Worlds
Magnus Chase i Bogowie Asgardu (tom 3.5)
fantastyka, fantasy, science fiction

fajne fajne
Thor wszędzie biega i pierdzi

Wypada trochę słabo na tle innych dzieł autora

Zabawna i lekka lektura.

Książka napisana na kolanie, zawiodłam się

W porównaniu do reszty książek z serii, ta wypada naprawdę słabo. Trochę żałuję zakupu.

Trochę brakowało mi Magnusa, ale bardzo podobał mi się pomysł narracji z punktu widzenia innych postaci, które związane były z poszczególnymi światami oraz maratonem Thora. Jak zwykle, wujek Rick trzyma poziom.

Pierwsze na co muszę zwrócić uwagę to przecudne wydanie! Twarda okładka (*puk puk*), śliczna grafika, srebrzenia, wstawki z grafikami postaci i światów, słowniczek, ozdobna wklejka. Dla mnie to ogromny plus, bo uwielbiam takie smaczki i detale. Ta książka jest po prostu fotogeniczna. ;)

Kolejną fajną sprawą jest sama budowa opowiadań. Tak jak w trylogii każdy rozdział...

Po prostu arcydzieło

Powiedziałabym, że jest to mocno przeciętny dodatek. Już któryś raz spotykam się z tym, że dodatki z serii, którą bardzo lubię są średnie. Na początku miło było spotkać się ponownie z bohaterami, jednak im dalej w las, tym bardziej nużące się to robiło. Ot króciutkie opowiadania, które w mojej opinii lepiej byłoby na przykład dołączyć do wcześniej wydanych książek. Może...

Nie pamiętam już nawet czasu, w którym sięgnęłam po pierwszą książkę Riordana. Wydaje się jakby to było lata temu, a ja nie przestałam nigdy kochać tego, co piszę. Zastanawiałam się, kiedy ta cała karuzela się zatrzyma i nie dostaniemy kolejnej książki. Jednakże dalej czekam z niecierpliwością na kolejną książkę, chcąc zobaczyć co nasz wujaszek wymyślił tym razem. Tak się...

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • 2019
  • Rick Riordan
  • 2018
  • 2020

Dodaj cytat z książki 9 z dziewięciu światów