Bez słowa

literatura obyczajowa, romans
2018-10-01
Aleksandra Szymił
literatura niemiecka poszukiwanie prawdy spotkanie tajemnica uczucie zaginięcie

Piękna książka o wielkiej stracie. Pełna emocji. Z każdą stroną podobała mi się bardziej.

Pierwsza część książki super, czytałam do 2 w nocy. W drugiej części wszystko jakoś siada.

Książka od początku nie daje siebie odłożyć.
Zaskakująca, kiedy już odkryłam prawdę, okazało się, że to jest bardziej skomplikowane. Nieraz wracałam, żeby sprawdzić czy napewno dobrze wcześniej zrozumiałam.
Polecam, pomimo tragedii kojąca.

Piękna, nie przesłodzona i absolutnie wciągająca książka. Ciężko było się z nią rozstać.

Bardzo przyjemna książka, prosta, obyczajowa, romantyczna, ale nie przesłodzona. Prawdziwa, wzruszająca, zakazana miłość. Zwroty akcji bardzo udane. Dla mnie na plus również narracja ze strony różnych bohaterów - lubię to. Brak żenujących łóżkowych "scen".
Jedyne co mi przeszkadzało to troche zbyt wyniosłe i poetyckie opisy przyrody, ale z drugiej strony, kiedy mamy lato za...

Oh, jak ja kocham tę książkę!
Sarah poznała mężczyznę swoich marzeń. Natychmiastowa miłość i myśl, że Eddie jest tym jedynym. Tylko, że Eddie wyjechał , nie odbiera telefonu a jego przyjaciele nie wiedzą co się z nim dzieje.
Czy Eddie jest totalnym draniem, który ją ignoruje i nie ma odwagi powiedzieć jej że to już koniec? Czy może dzieje się coś poważnego? Czy...

Przyjemna i bardzo wzruszająca. Z początku akcja nie kręci się zbyt zażarcie ale z każdą stroną robi się coraz ciekawiej. Zakończenie zaskakujące. Jest to jeden z tych przykładów, gdy z człowieka niemającego nic prócz smutku i żalu stajesz się takim, który w jednej chwili zdobywa wszystko. Aż poczułam ukłucie zazdrości ;) Gorąco polecam.

Słodkie pierdy Historia mało prawdopodobna, poza tym seruo po tygodniu znajomości, która w zasadzie ograniczyła się tylko do łóżka, bohaterka wie że to ten jedyny choćby nie wiem co?! Ja takich rzeczy nie kupuję.
No ok, po drodze tajemnica, która rzeczywiście nadała wszystkiemu lepszy kszatłt, ale na koniec znowu same słodkie pierdy.
Zdecydowanie taka literatura mi nie...

Piękna i bardzo wzruszająca historia. Książka wyjątkowa i doskonale napisana.

"Życie jest zbyt krótkie na uganianie się za kimś, kto cię rani".

Czy miłość od pierwszego wejrzenia może się wydarzyć? Bohaterka książki "Bez słów", Sarah udowadnia, iż miłość od pierwszego wejrzenia jest możliwa. Pewnego dnia, przez przypadek poznaje przystojnego i sympatycznego mężczyznę, Eddiego. Spędza z nim siedem dni. Siedem pięknych, idealnych i niezapomnianych...

Dyskusje

• 2019