Chroń ją

Keep her safe
kryminał, sensacja, thriller
Katarzyna Agnieszka Dyrek
policja narkotyki tajemnice dramat skandal miłość

Książka pełna wydarzeń, naprawdę dużo się w niej dzieje. I ciężko ją jednoznacznie określić, bo ma w sobie zarówno elementy romansu jak i kryminału. Było ciekawie i podobało mi się.

Bardzo dobra książka, polecam! Świetne połączenie romansu z kryminałem. Czyta się szybko i dużo zwrotów akcji. REWELACJA

Rewelacyjny kryminał. Zaskakujący, z porywającą fabułą i mnóstwem akcji. W tej książce nie ma niepotrzebnych scen, akcja pędzi ale czytelnik nie ma problemu z zrozumieniem fabuły gdyż wszystko jest bardzo dobrze napisane. Całość buzuje emocjami. Jest to lektura od której nie można się oderwać. Miałam ebooka więc cały dzień chodziłam z nosem w smartfonie usiłując w...

Sensacja z wątkiem miłosnym to jest to, co lubię. W tej książce tyle się działo, że ciężko opisać w skrócie o co chodzi. Korupcja w policji na każdym szczeblu. Polecam

Noah to chłopak zmagający się z problemem alkoholowym swojej matki, która jest komendantem policji. Grace to dziewczyna żyjąca w trudnych warunkach, w przyczepie swojej matki narkomanki.

Oboje spotykają się po latach życia oddzielnie, w strasznych okolicznościach. Noah próbuje odkryć dlaczego jego matka popełniła samobójstwo i zostawiła dla Grace "mały prezent" , a Grace...

Szybko się czyta, idealna na leniwe popołudnie.

Po okładce, sądziłam, że będzie to jakieś super romansidło, a może i nawet erotyk. I słuchajcie, to jednak bardziej byl kryminał 😂. Kiedy już dochodziło do zbliżenia głównych bohaterów, autorka kończyła rozdział i otwierała następny. To wlasnie jedyna kwestia, która mi się w tej książce nie spodobała. Ale poza tym, wciąga na maksa. Ma około 530 stron i szczerze jakbym miała...

Bardzo przyjemna lektura. Z każdą przeczytaną stroną miałam wrażenie, że znam już rozwiązanie zagadki, jednak zakończenie mnie odrobinę zaskoczyło. Książka zdecydowanie warta polecenia.

Bardzo różna od innych pozycji autorki (np serii Ten Tiny Breaths która kocham!) ale naprawdę bardzo mi się podobała. Romans jest tylko dodatkiem w tle za co ogromny plus. Fajna i wciągająca fabuła mimo że wielu rzeczy można było się domyślić. Żałuję tylko że nie ma epilogu ale to taka moja osobista bolączka bo uwielbiam epilogi (po czasie) w książkach. Polecam !

Fantastyczna książka! Te zwroty akcji, fascynująca fabuła. I jeszcze te zakończenie! Znakomite! Jednak nie spodziewałam się, takiego zakończenia. Brakuje mi całkowitego zamknięcia rozdziału. Jednak książka warta każdej, poświęconej minuty.

Dyskusje

1 020
  • 2018
  • 2019
  • 2020
  • E-book
  • Ebook
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Chroń ją