Mury

Hollie Overton Wydawnictwo: Czarna Owca Seria: Thriller psychologiczny kryminał, sensacja, thriller
The Walls
kryminał, sensacja, thriller
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik
Thriller psychologiczny
Agnieszka Patrycja Wyszogrodzka-Gaik

Praca w więzieniu dla skazanych na śmierć nie jest szczytem marzeń Kristy, ale dzięki niej może utrzymać syna i chorego ojca.
Kiedy poznaje Lance'a, wierzy, że jej życie odmieni się na lepsze. Po ślubie okazuje się jednak, że znalazła się w piekle pełnym strachu i przemocy.
Kiedy brutalność Lance'a się nasila, Kirsty postanawia ratować swoją rodzinę. Czy znajdzie w sobie...

Thriller trzymający w napięciu? No nie powiedziałabym. Raczej staram znajdywać się coś dobrego w każdej książce i nie oceniać zbyt negatywnie, ale tym razem się nie da. Może i autorka miała jakiś pomysł, ale kompletnie poległa w przekazaniu emocji. Było ich dokładnie tyle co ZERO. Wgl nie zbliżyła mnie do bohaterów, a przemoc? Jaka przemoc? Opisy jej przemocy były takie...

Wciągający thriller z bardzo ciekawą historią. Bo czy twarda, bez skrupułów w pracy w więzieniu kobieta może w domu być poddana przemocy domowej? Może... Wstrząsające sytuacje, które doprowadzają do strasznych myśli. Książka momentami była nudniejsza, czasami raka że ciężko było się oderwać. To takie jakby dozowanie emocji. Podsumowując - polecam.

Bardzo dobry thriller, polecam!

Świetna książka. Początek trochę się ciągnie, ale jak już się rozkrecila, wciągnęła mnie bardzo . Polecam

Główna bohaterka Kristy Tucker jest samotną matką nastoletniego, bardzo uzdolnionego syna Ryana oraz jedyną opiekunką schorowanego ojca. Nienawidzi swojej pracy, ale wykonuje ją z należytą starannością, bo dzięki niej jest w stanie zaopiekować się synem, ojcem i opłacić rachunki. Kristy miała dość niewdzięczną robotę. Pracowała w biurze informacji publicznej systemu...

Super powieść :) szybko i łatwo się czyta.
Historia przedstawiona w książce pokazuje nam jak łatwo jest oceniać innych ludzi za ich czynny dopóki nie znajdziemy się w podobnej sytuacji - wtedy nasz punkt widzenia znacznie się zmienia. A słowa "ja bym tak nigdy nie zrobiła..." nieoczekiwanie się zmieniają.
Polecam.

Zamysł autorka miała dobry, jednak mimo tego że książkę szybko się czyta, to zdechła gdzieś po drodze idea intrygi. Cała akcja rozwiązuje się zbyt łatwo, zbyt to wszystko płytkie. Szkoda, bo mogła być dobra książka, trzymająca w napięciu. A wyszło przeciętne czytadło.

Mury, to thriller psychologiczny który czyta się jednym tchem.
Kirsty, główna bohaterka jest samotną matką wychowująca syna oraz opiekuje się chorym ojcem. Kirsty pracuje w wiezieniu dla skazanych na śmierć. Praca trudna i wymagająca dużej odporności psychicznej, jednak dająca możliwość utrzymania rodziny.
Kiedy poznaje Lancea, jej życie odmienia się na lepsze.
Dobra passa...

Rewelacja! Thriller trzymający w napięciu do ostatniej strony.
Łatwo jest osądzać innych ludzi wiodąc spokojne życie. Co, jeśli jednak z dnia na dzień, znajdziesz się w piekle pełnym strachu i przemocy? Do czego byłbyś zdolny by ratować własną rodzinę?
„ Wyjechała z miasta, mijając po drodze więzienie , patrząc na jego mury, drut kolczasty i strzelców wyborowych na...

Dyskusje

• 2019