Poeci i morze. Antologia poezji o morzu

Adam AsnykKrzysztof Kamil Baczyński Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie poezja
Wydawnictwo Morskie
poezja morze statek mewa Latający Holender syreny poezja morska
poezja
poezja morze statek mewa Latający Holender syreny poezja morska

Poeci i Morze to zbiór kilkunastu wierszy, na który natrafiłem kiedyś przypadkiem. Ciekawy byłem jak wypadną, bo przy takiej ilości i różnych autorów mogło okazać się, że jednak otrzymam kilka fajnych, a resztę takich sobie. Taka obawa ciągle mnie nurtowała przy wyborze zbioru. Jednak przyznaje, że autorzy stanęli na wysokości zadania i dostałem fajne wiersze o tematyce...

• Zbiory
  • Poezja
  • Morskie i odkrycia
  • Bardzo
  • Poszukuję

Dodaj cytat z książki Poeci i morze. Antologia poezji o morzu