Nie daj się rakowi!

Maria BrzegowyMagdalena Maciejewska-Cebulak Wydawnictwo: Wydawnictwo M Seria: Zdrowe Zdrowie zdrowie, medycyna
9788380212084
Wydawnictwo M
onkologia nowotwory zdrowie
zdrowie, medycyna
9788380212084
Zdrowe Zdrowie
onkologia nowotwory zdrowie

Cenna pozycja książkowa, w której zebrano wiele przepisów przeznaczonych dla osób chorujących na raka. Niestety zabrakło mi niestety odniesienia się też do zanieczyszczeń żywności i jakich produktów jednak należałoby unikać że względu na te zanieczyszczenia

Takiej książki brakowało na polskim rynku! W morzu szarlatanów w końcu merytoryczne informacje.

Zawartość merytoryczna na wysokim poziomie, ważny rozdział dotyczący mitów w żywieniu.

A przepisy zacząłem już testować i jestem zadowolony.

Bardzo przydatna książka - zwłaszcza jak się ma w domu osobę chorą.

• Brak
  • 2021
  • Zdrowie/Medycyna/Człowiek
  • Poradniki
  • 2019
  • Posiadałam, ale się wymieniłam/sprzedałam
  • 2018

Dodaj cytat z książki Nie daj się rakowi!