Niebieski płaszczyk

Anita Smuga-OttoStaszek Smuga-Otto Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza biografia, autobiografia, pamiętnik
9788320556605
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
biografia, autobiografia, pamiętnik
9788320556605

Na półkach: , , , , ,

Anita jest bardzo zdolnym,utalentowanym dzieckiem swoich rodziców,a także rodziców dziewczynki stać na to bardzo,żeby pobierała lekcje muzyki.
Rodzina Anity wyjeżdża nad morze lub w góry.
A wraz ze swymi rodzicami przenosi się do miasta Żyrardowa,następnie do Warszawy,gdzie nagle zastaje ich II wojna światowa.
Anita to bardzo dobra,mądra studentka ucząca się w...

Główna bohaterka książki to jednocześnie jej autorka. Powieść obejmuje trudne lata początku XX wieku wraz z odzyskaniem niepodległości, a w tle historia rodzinna .Najpierw lata dzieciństwa W Sosnowcu. Anita jest zdolnym dzieckiem a i rodziców stać na to aby córka pobierała lekcje muzyki.Rodzina wyjeżdża także na wakacje w góry lub nad morze.Wraz z rodzicami przenosi się do...

• Prawdziwe Historie
  • Ukochane książki
  • Książki poruszające
  • Wypożyczone z biblioteki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Niebieski płaszczyk