Kup teraz - 7 ofert w cenie od 6.99 zł do 24.90 zł

Ezekiel Boone Wydawnictwo: Insignis Cykl: The Hatching (tom 1) horror
The Hatching
Michał Jóźwiak
Insignis
literatura kanadyjska horror pająk koszmar niebezpieczeństwo thriller walka o przetrwanie zagłada pająki horror apokaliptyczny
The Hatching
The Hatching (tom 1)
horror
Michał Jóźwiak
Inne

Początek super, coś zaczyna się dziać... i na to coś czekamy. Zakończenie rozczarowujące. To jakby ktoś napisał poradnik jak zrobić lodowisko, krok po kroku, a kiedy już mamy je robić, przychodzi mróz i po robocie, zrobiło się samo. Tak czy siak, czyta się przyjemnie.

Pomysł na książkę - rewelacja. Chociaż nienawidzę pająków to tą książkę czytało się naprawdę fajnie, lekko i przyjemnie (o ile można tak mówić o książce o takiej tematyce). No ale zakończenie... ech. Wiem, że jest kolejny tom, ale kiedy się go w końcu doczekamy?

Ogólnie nie przepadam za horrorami, jednak ta powieść wciągnęła mnie już od samego początku. Przede wszystkim styl pisania autora jest bardzo dobry, świetnie się to czyta. Nie jest to dzieło wybitne, ale bardzo dobre. Mam zastrzeżenia co do liczy wątków wprowadzonych do powieści, gdyż w kontekście pierwszego tomu większość jest po prostu zbędna. Przypuszczam, że autor chce...

Jeśli mam określić książkę jako całość to nie jest ona zła. Sam zamysł i rozwinięcie akcji podobało mi się. Jednak początek mnie mocno zniechęcił i dlatego do końca książki pozostawało wrażenie, że ciągnie się ona w nieskończoność i nie widać końca/wyjaśnienia.
Taki właśnie był początek. Początek, phi, czego sobie. Ponad 100 pierwszych stron, czyli 1/3 książki. Mnóstwo...

To świetna książka dla tych, którzy lubią horrory i filmy katastroficzne. Ciekawie było przeżywać tą historię z tylu różnych perspektyw i patrzeć jak one wszystkie się łączą. Nawet bohaterowie, którzy pojawili się tylko na chwilę coś wnosili i wcale nie byli płascy. No i ja uwielbiam takie mroczne klimaty ;D

Głównym powodem sięgnięcia po te książkę jet mój strach przed pająkami. Jednakże trochę mnie ona męczyła, nie miałam takiego parcia psychicznego na czytanie jej . Plusem jest to, że niektórzy bohaterowie poniekąd mieli ze sobą coś wspólnego i ich losy w tym utworze się przeplataly . Możliwe że kiedyś sięgnę po drugą część tej trylogii

Znalazłam tą książkę kiedyś dawno temu i kompletnie o niej zapomniałam na długi czas. Ale co jest najlepsze w pandemii? Ano czytanie o wirusach i inwazjach. Nie no, żartuję, omijam takie książki szerokim łukiem :)

Pająki. Małe, duże, owłosione, wielobarwne, na ośmiu niezależnie poruszających się kończynach, wielookie z paskudnymi szczękoczułkami. U kogo nie wywołują...

Ostatnio wpadam na książki o tematyce zagład i kwarantanny co w obecnej sytuacji w jakiej jesteśmy, my jako Ludzie bardzo skłania mnie do wielu refleksji oraz tego, że w sumie wiele książek ma wątek epidemii/pandemii i że cała sytuacja zaczyna się w Azji. I nie to, że mam tutaj jakąś teorię spiskową, ale mam za sobą właśnie 2 książki o takiej tematyce w tym czasie....

Dość udany, wciągający i przyjemny thriller. Czytałem z zainteresowaniem, śledząc zróżnicowane wątki i perspektywy, z których stworzona jest książka.

Styl autora jest lekki i przyjemny, nie nuży.

Zabrakło mi jednak pewnej atmosfery grozy oraz bardziej obrazowych wątków - za mało strachu.

Lubie ksiazki o tematyce post-apo i chociaż Wylucie nie do konca wpasowuje sie w tematyke nieoczekiwanej zagłady swiata to po zapoznaniu sie z opisem na ostatniej stronie oraz dobrze przygotowanej okładce zdecydowalem sie na jej przeczytanie.
W Peru odnaleziony zostaje dziwny kokon, w Chinach wybucha epidemie ktora zmusza rzad tego kraju do zrzucenia bomby atomowej, w...

• 2018
  • Horror