Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 33.10 zł

Oficjalne recenzje i

Istnie zabójcza sztuka

Link do recenzji

Nie polecam

Bardzo ciekawa i wciągająca książka.

Szybkie tempo, intrygujące postacie i wciągająca fabuła. Znakomita lektura!

Ciekawa, to chyba najlepsze określenie tej książki. To było moje pierwsze spotkanie z autorka i iuważam je za udane . Dość dużo się działo, więc nie nudzilam się podczas tej lektury . Polecam

Fajna książka. Przyjemna, szybko sią czyta. Nie skomplikowana fabuła lecz wciągająca.

Bardzo słaba, właściwie o niczym, zupełnie nie trzyma w napięciu, nie zaskakuje.

Mimo że sam pomysł na powieść jest raczej oklepany i dość często pojawia się w książkach, to jednak tu autorka zrobiła coś bardziej oryginalnego, coś co powoduje, że od książki trudno się oderwać bo ciekawość co będzie dalej temu nie pozwala.
Psychopata który pragnie rozgłosu i reporterka telewizyjna, która stara się być pierwsza na miejscu zbrodni.
Właśnie Eve Singer...

Nie. Po prostu nie. Książka irytująca i nielogiczna już od pierwszych rozdziałów. Autorka przedkłada efekciarstwo nad wiarygodność, czego nie lubię. Nawet jeśli to thriller. Jedyny ciekawy wątek to ten z ojcem bohaterki chorym na Alzheimera - te nieliczne fragmenty przynajmniej wzbudzały we mnie jakieś emocje. Cała reszta co najwyżej letnia. Ubolewam tym bardziej, że kilka...

Wow!! Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona po przeczytaniu tej książki. Nie spodziewałam się niczego specjalnego, bo jeśli chodzi o thrillery i kryminały, to wolę trzymać się już utartych szlaków.
Była akcja, reakcja no i mrok. Mnóstwo mroku. Momentami włos na głowie się jeżył. Brrr!
"Martwa jesteś piękna", to książka, od której naprawdę ciężko się oderwać. Nie było w...

Bardzo ciekawy i można by rzec kobiecy kryminał,napisany przystępnym językiem,wartką akcją i ciekawą fabułą.
Główna bohaterka,dziennikarka kryminalna Eve przez własną intrygę zostaje wciągnięta w gierki seryjnego mordercy.Ofiar jest wiele jednak autorka nie serwuje nam tu krwawych opisów,a bardziej skupia się na aspekcie psychologicznym,co mnie ogromnie cieszy.Pobocznym...

• 2018
  • 2019