Dziękuję Ci, Panie Boże! Modlitwy dla dzieci

Okładka książki Dziękuję Ci, Panie Boże! Modlitwy dla dzieci
Agnes de BezenacSalem de Bezenac Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC literatura dziecięca
literatura dziecięca
Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
2018-01-01
2018-01-01
Iwona Kukwa
modlitwy dla dzieci Bóg wiara

Książka bogata jest w kolorowe ilustracje, które przyciągają uwagę dziecka. Tekst napisany jest nie tylko w języku polskim, ale i angielskim. Tak więc modlitwa staje się o wiele ciekawsza, dziecko może posłuchać jak brzmi ona w innym języku, może nauczyć się wybranych zdań, a dodatkowo sprawia mu to wiele radości.

Zapraszam na pełną recenzję:

Zapraszam na pełną...