Miłość i inne zadania na dziś

Nominacja w plebiscycie 2018
Kasie West Wydawnictwo: Feeria Young literatura młodzieżowa
Love, Life, and the List
Data 1. wydania:
2018-01-01
Jarosław Irzykowski
Feeria Young
literatura amerykańska miłość młodzież nastolatki odmiana losu poszukiwanie szczęścia przyjaźń relacje rodzinne spotkanie tajemnica wakacje
Love, Life, and the List
literatura młodzieżowa
Jarosław Irzykowski
Inne

Książka nudna, schematyczna I przewidywalna z wyjątkowo irytującymi bohaterami. Wedlug mnie jedna z gorszych książek Kasie West. Nie polecam.

Niby książka jest przewidywalna, ale jednak potrafiła zaskoczyć w kilku miejscach. Bardzo miło spędziłam z nią czas, zabawne dialogi. Kocham sarkazm :D Książkę czyta się szybko, idealna na wieczór z winem :)

Na półkach: , , , , ,

Ona - nastolatka, która - aby móc lepiej malować - układa "listę serca" z zadaniami, które pozwolą jej poszerzyć horyzonty i On - jej najlepszy przyjaciel i sekretna miłość.

Szczerze? Taka sobie. Czytałam lepsze pozycje pani West. Na lato, na odmóżdżenie, na jedno popołudnie. Na raz, ale nie do powtórki.

Zdecydowane najbardziej nieprzewidywalna książka Kasie West, bo szczerze mówiąc spodziewałam się innego zakończenia i szczerze mówiąc trochę się zawiodłam. Nie znaczy to jednak, że książka nie jest warta przeczytania! Wręcz przeciwnie. Różni się trochę od innych powieści tej autorki, a jednocześnie nie odbiega od nich pod względem poziomu relacji i płynnego języka, który...

Lipiec rozpoczął mi się dosyć słabo, a przykro. Wraz z nadejściem lata miałam ochotę na coś lżejszego, więc nie bez powodu mój wybór padł na K. West, no i niestety dosyć mocno się zawiodłam.
Bohaterowie są przeciętni, raczej słabo nakreśleni, w głównej mierze ich życie opiera się na jęczeniu, wzdychaniu i jęczeniu. Nie powiem, że była to najgorsza książka mojego życia, bo...

Moim zdaniem świetna książka o miłości dla nastolatków. Ja osobiście raczej nie czytuję takiej tematyki ale książka bardzo mi się podobała. Już kiedyś czytałam inną książkę tej autorki. Bardzo polecam.

Miłość i inne zadania na dziś – Kasie West
Recenzja również na mojej stronie:

Książki Kasie West zawsze czytam z wielką przyjemnością. Mimo swojego prostego stylu i przewidywalności historia zawsze jest wciągająca a postacie barwne. Tak było również w tej książce.

Przed Abby całe wakacje, a ponieważ dwoje z trzech jej...

To chyba jedna z nielicznych książek, których opinii byłam w 100% pewna.
Łatwo się czyta, fabuła ciekawa, a co chyba najważniejsze, była naładowana emocjami.
Jest to moje pierwsze spotkanie z tą autorką, i jestem pewna, że sięgnę po inne jej książki, zwłaszcza że znajdują się w moim zeszycie
'do przeczytania'.

Lubię książki Kasie West. Coś w sobie mają. Również ta spodobała mi się, nie tylko ze względu na ciekawą fabułę, ale i na przesłanie jakie niesie ze sobą historia Abby. Czytałam z przyjemnością, nie zawiodłam się. Chcę więcej. Polecam.

W książkach K. West zawsze znajduję coś dla siebie. Nawet jeśli nie zachwycam się całością. Ta pozycja jest raczej z tych słabszych. Ale i tak ma w sobie urok, wspaniały literacki, pełen humoru styl, ciekawych bohaterów. Fabuła prosta i bardzo młodzieżowa, końcówka niestety mnie rozczarowała. Cudowna postać dziadka, Abbie jak bratnia dusza. Coopera nie polubiłam, był...

Dyskusje

• 2018