Cinder i Ella. Tak się kończy bajka

Kelly Oram Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Cinder&Ella (tom 2) Seria: #GOYOUNG literatura młodzieżowa
Happily ever after
literatura młodzieżowa
Joanna Nykiel
#GOYOUNG
cinder ella cinderella kelly oram cinder&ella

Nic wielkiego, żadnego dramatu. Brakowało mi głębi, jest to zdecydowanie leciutka powieść na kilka wieczorów

Fajnie było powrócić do Cindera i Elli, jednak nie zrobiła ona na mnie tak dużego wrażenia, jak pierwsza część. "... Tak się kończy bajka" również wywołuje wachlarz emocji, jednak nie tak silnych jak w przypadku "Cindera i Elli". Z chęcią sięgnęłabym po coś innego tej autorki, równie zabawnego i emocjonalnego jak ta seria.

Cinder i Ella. Tak się kończy bajka to drugi tom serii Cinder i Ella. Tym razem oboje muszą zmierzyć się ze sławą Briana i jej konsekwencjami. Nie jest to łatwe zwłaszcza, że przez niefortunny wywiad wszyscy chcą aby Ella pokazała swoje blizny, a dziewczyna nie jest na to gotowa. Problemów przysparzają również ciągłe kłótnie z ojcem, który niczego nie ułatwia i o wszystko...

Książka autorstwa Kelly Oram pt. "Cinder i Ella. Tak się kończy bajka" to drugi tom serii "Cinder&Ella". Mogłoby się wydawać, że życie Elli u boku sławnego aktora Briana, to rzeczywista bajka. Lecz każda bajka ma również swoje ciemne strony. Ella musi zmierzyć się ze sławą swojego chłopaka, wreszcie poczuje co to znaczy być popularną, kiedy na każdym kroku towarzyszą ci...

Książka dobrze kończy tę historię, chociaż zdecydowanie pierwszy tom podobał mi się bardziej. Zachęcam do przeczytania bo warto.

Drogi Czytelniku...

Miłość? Pewnie.
Przyjaźń? Uhum.
Problemy? Znajdą się.
Zaradność? Tak.
Między innymi właśnie to znajdziemy w książce Kelly Oram pod tytułem „Cinder i Ella. Tak się kończy bajka”.
Jaki osiągnęła efekt? By poznać odpowiedź na to pytanie, niezmiennie odsyłam do...

Drugi tom serii o Kopciuszku!
Jak przyzwyczaił nas pierwszy tom jest to książka do bólu urocza i przewidywalna. Główna bohaterka dalej zmaga się ze sprawami niedokończonymi w poprzedniej powieści. Mimo, że cieszę się z jej powstania zastanawiam się czy niektóre wątki nie zostały zbyt ostro wyostrzone co trochę mi przeszkadzało.
Książka pozostaje klimatyczna i nadal...

5,5/10
Syndrom drugiego tomu, czyli bez niego nic by się nie stało... Z początku było uroczo i ciekawie, ale im dalej tym gorzej. Zakończenie może i piękne, ale zbyt cukierkowe i głupiutkie.
Czytajcie pierwszy tom!♥

Książkę czytałam we wrześniu, a teraz w grudniu pamiętam tylko, że była fajna.

Jak dla mnie 10/10. Książka, która wyciska z człowieka tyle emocji.. bardzo żałuję, że nie ma już kolejnej części. Z przyjemnością bym przeczytała jak układa im się życie dalej 😀

Dyskusje

• 2018