Nominacja w plebiscycie 2018
Mona Kasten Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Begin Again (tom 1) literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
2016-10-14
Ewa Spirydowicz
Jaguar
namiętność odmiana losu poszukiwanie szczęścia romans spotkanie tajemnica uczucie
Begin Again (tom 1)
literatura młodzieżowa
Ewa Spirydowicz
Inne

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Zasady są po to, aby je łamać

9 Link do recenzji

Luźna literatura, szybko się czyta, ot kolejna historia o młodej parze. Do wanny idealna.

Bardzo infantylna, szybko się czyta, ale spodziewałam się czegoś przepełnionego emocjami i akcja a niestety się rozczarowałam

Na półkach: , , , ,

Dość długo nie brałam pod uwagę tej pozycji. Sama nie wiem czemu? 🤔 Może dlatego że poprzednią przeczytaną serię autorki #maxtonhall poza pierwszym tomem wspominam raczej średnio. Ale w końcu jak pojawiła się zapowiedź piątej części, postanowiłam spróbować. A jak wyszło, przepadłam, przeczytałam w jeden wieczór, niemal w ciągu. Noi spodobała mi się do tego stopnia że na...

Zachęcona opisem z tyłu oraz opiniami o tej pozycji sięgnęłam po nią z dużym entuzjazmem. Oczekiwałam lekkiej książki na jeden wieczór. Niesamowicie się rozczarowałam. Książka od pierwszych stron jest infantylna, przewidywalna i tak przewidywalna jak tylko się da. Bohaterowie w pewnym momencie robią się irytujący, a ich brak konsekwencji w działaniach zmiata z nóg. W...

To moje pierwsze spotkanie z tą autorką i szczerze zaciekawiła mnie do przeczytania innych książek swojego autorstwa, nie dla tego, że książka jest rewelacyjna, ale dobrze się czyta, nie męczy czytelnika.

Allie, młoda dziewczyna, która postanowiła, że od teraz to właśnie ona będzie decydować o swoim życiu. Rozpoczęcie nauki na uczelni wyższej, było dobrym momentem, aby...

Świetna książka, od której naprawdę trudno się oderwać. Zabawna i wzruszająca. Cudowna para głównych bohaterów.
Według mnie najlepsza część.

Bardzo przyjemna książka młodzieżowa o miłości i o problemach, które nie są błahe i głupiutkie, a które wpływają na życie bohaterów w bardzo znaczący sposób.
Polubiłam bardzo głównych bohaterów, którzy mają swój charakter, nie są przy tym nieskazitelnie wspaniali, tylko mają swoje różne dziwne odpały i to było bardzo fajne. Allie bywała czasem lekko irytująca z tą swoją...

Świetna książka, od której naprawdę trudno się oderwać. Cudowni bohaterowie, którzy od początku skradli moje serce. Zabieram się za kolejne części!

Po książkę postanowiłam sięgnąć po serii "Maxton Hall" tej autorki, bo byłam ciekawa pozostałej twórczości pisarki.
Allie uciekła z domu aby rozpocząć studia. Musi wynająć gdzieś pokój, ale okazuje się to dość trudne, bo ciągle trafia na dziwaków. Aż w końcu udaje jej się znaleźć idealne miejsce. Jednakże musi mieszkać z przystojnym, aczkolwiek dość specyficznym i...

Do książki "Begin again" podchodziłam z wielkim zapałem i się nie zawiodłam! Po przeczytaniu serii "Maxton Hall" musiałam sięgnąć po więcej!
Główna bohaterka - Allie - w końcu uwolniła się od codziennego koszmaru, w którym żyła. Zrzuciła maskę i postanowiła rozpocząć wszystko na nowo. Los jej nie sprzyja, po ciężkich poszukiwaniach w końcu znajduje lokum - z nieokrzesanym...

Dyskusje

1 770