The End Zone

angielski
L.J. Shen
literatura obyczajowa, romans
angielski

Premiera „The End Zone” zapowiedziana została dopiero na kwiecień, a sama historia, którą mamy okazję przeczytać w tej pozycji, jest już dawno do przeczytania w antologii „Team Player”. Autorka postanowiła wyciągnąć swoją opowieść i wydać ją w osobnej książce.

Po jej przeczytaniu, muszę...

Lubię inne książki tej autorki, ta jednak jest bardzo przeciętna. Może gdyby książka była dłuższa, historia bardziej rozpisana, relacje głównych bohaterów miałyby więcej sensu, a tak wyszło mało porywająco.

• W oryginale :)
  • Okładka = cieknąca ślinka :*