Demony sukcesu #Pokusa

Okładka książki Demony sukcesu #Pokusa Justyna Nowak-Wysocka
Okładka książki Demony sukcesu #Pokusa
Justyna Nowak-Wysocka Wydawnictwo: Ridero Seria: Demony sukcesu literatura obyczajowa, romans
Demony sukcesu
Ridero
2022-06-27
2022-06-27
#romans #erotyk #dramat #aktor #teatr #miłość #układ #hatelove #rywalizacja

!!!Recenzja!!!

Sława oraz duże pieniądze, w ostatnich latach kojarzą nam się głównie z biznesmenami oraz celebrytami różnego formatu. Ta druga grupa osób pozornie wiedzie bezproblemowe życie, chwaląc się swoim luksusem, wpływami i zmieniając partnerów, jak rękawiczki. Tylko dość często prawdę o tym, co czują skrywają przed otoczeniem latami, bo wedle ich nikt kto tego nie doświadczył nie zrozumie, co tak w rzeczywistości codziennie w ich wnętrzu się dzieje.

Zarys fabuły

W książce spotykamy Piotra, którego marzeniem jest zostać znanym aktorem, toteż w tym celu udał się na pewien casting. Niestety nie dostał się, ale uzyskał propozycję podjęcia współpracy reklamowej na pięć lat. Mężczyzna zgodził się, gdyż nie mógł zaprzepaścić tak wielkiej szansy, bo dzięki temu ma możliwość na to, że ktoś kiedyś go zauważy i zaproponuję rolę w jakimś filmie. Od tego momentu w jego życiu pojawiają się cztery kobiety: Martyna jego menadżerka, Anastazja, Tamara i Majka znana aktorka, z którą Piotr nawiązuje bliższe relacje. Jakie tajemnice dotyczące tychże pań odkryje Piotr? Kto ma nieczyste intencje wobec niego? Czego dopuści się Tamara? Która kobieta zagości w sercu Piotra? Co się jeszcze tragicznego wydarzy? O tym w książce „Demony sukcesu. #Pokusa” autorstwa Justyny Nowak-Wysockiej.

Cena sławy

Autorka za sprawą tejże książki starała się ukazać problemy z jakimi mierzą się sławni ludzie w obecnych czasach. Wszyscy, którzy myślą, że takie osoby opływające w bogactwie żyją bezproblemowo, a tymczasem często bywa inaczej. Otóż na porządku dziennym pojawiają się zdrady, intymne układy, niedozwolone używki, szantaże itd. Natomiast najgorszym zjawiskiem, które wywołuje to wszystko jest brak szczerości, która została zastąpiona ogólnym fałszem na każdej płaszczyźnie. Wśród tych osób trudno o prawdziwą miłość, która przetrwa lata, bo gdyby ona była, to życie byłoby łatwiejsze. To wszystko i wiele więcej można znaleźć w tej historii i po jej lekturze niektórzy mogą zastanowić się, czy warto być celebrytą, o czym marzy wiele osób.

Podsumowanie

Książkę czytało mi się szybko i z dużym zaciekawieniem, a zakończenie historii sprawiło, iż z chęcią sięgnę po kolejny tom. W pozycji pojawiają się pikantniejsze sceny, ale nie ma ich zbyt dużo, co w stosunku do jej niewielkiej objętości jest dobrym rozwiązaniem. Moim zdaniem książka jest idealna, gdy poszukujemy czegoś szybkiego i nieskomplikowanego, a jednoczenie wciągającego i emocjonalnego. Okładka za sprawą przystojnego mężczyzny spodoba się niejednej fance gatunku. Gorąco polecam książkę wszystkim tym, którzy chcą się przekonać, jak naprawdę wygląda życie początkującego aktora w szeroko pojmowanym show-biznesie.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję autorce Justynie Nowak-Wysockiej.

!!!Recenzja!!!

"Media to zło tego świata, dają sławę, pieniądze, ale często obrabiają godność i pchają ludzi do różnych nieczystych zagrywek"

"... ludzka zawiść i zazdrość jest jak jad, który za wszelką cenę chce zabić cię od środka. Próbujesz się go pozbyć, ale mimo wielu prób, on zawsze pozostawi ślad na swojej duszy"

Piotr niedawno ukończył szkołę aktorską i marzy o wielkiej karierze. Niestety nie wszystko układa się zgodnie z tym, jak sobie zaplanował. Zamiast w wielkich produkcjach filmowych, zostaje zaangażowany do reklamy podkoszulków i podpisuje mało korzystny dla siebie kontrakt. Z czasem poznaje Majkę, aktorkę słynącą z wielu skandali, w czym i on po niedługim czasie ma swój udział. Jego drogę przecina też stażystka Anastazja, która na początku wcale nie darzy go sympatią, a która z czasem przekonuje się, że Piotr jest kimś więcej niż tylko zwykłym karierowiczem

Książki Justyny Nowak-Wysockiej charakteryzują się szybko rozwijającą się akcją i brakiem zbędnych opisów i dokładnie taki sam klimat prezentuje ona w swojej najnowszej serii "Demony sukcesu", opowiadają w swoim pierwszym tomie historię młodego aktora. Książka bardzo realnie oddała to z czym musiał się on mierzyć w świecie show-biznesu, pokazała jak ważne są znajomości i układy, które często spychają talenty na dalszy plan. Udowodniła także jak bardzo interesowni są pracujący w świecie wielkiego kina i ile zepsucia w sobie kryją. Odrobinę zabrakło mi jakiegoś pozytywnego aspektu w życiu Piotra. Niestety nie zachwyciły mnie kobiety, które stanęły na jego drodze. Przedstawione bohaterki reprezentowały samolubstwo i brak decyzyjności. Na plus na pewno wyróżnić mogę zaskakujące zakończenie i emocje, które kłóciły się ze sobą w postaci Piotra. Szkoda, że nie zostaly one rozpisane jeszcze bardziej, niemniej daje szansę temu, co autorka pokaże w kolejnych częściach, tymczasem polecając tą do przeczytania

Piotr niedawno ukończył szkołę aktorską i marzy o wielkiej...

[ RECENZJA ]

Justyna Nowak-Wysocka „Demony sukcesu”
Wyd. Ridero

Pieniądze rządzą dziś całym światem.
To dzięki nim stajemy się, a na pewno czujemy, lepsi od innych, dumni, pewni siebie i głodni chwały.
O takiej właśnie sławie i bogactwie marzył również główny bohater książki Justyny Nowak-Wysockiej „Demony sukcesu”.
Piotr to początkujący aktor, który myślał, że po skończeniu szkoły aktorskiej łatwo będzie mu się wbić w świat show-biznesu kinematografii. Rzeczywistość jednak okazuje się inna. Dość brutalna.
Zmagający się z własnymi prywatnymi, finansowymi i mieszkaniowymi problemami młody aktor pewnego dnia otrzymuje upragnione zlecenie.
Mężczyzna wkracza w wymarzone progi prawdziwego aktorstwa poznając równocześnie jego mroczne strony. Układy, znajomości, używki, wpływowe imprezy oraz przypadkowy sex to niekoniecznie to, z czym chciałby się utożsamiać Piotr. Mimo to zostaje uwikłany w romans.
Czy jednak wyjdzie mu on na dobre? Czy pomoże pomoże rozwinąć skrzydła i wprowadzi go w ten pełen „gorzkiej” sławy świat?
„#pokusa” to pierwsza część nowej serio młodej autorki.
Przyznam, że książka wciągnęła mnie na maxa, a z racji że nie jest grubym tomem przeczytałam w jeden wieczór.
Powieść ta to zderzenie dwóch różnych światów. To historia zwykłego, szarego człowieka, który za wszelką cenę pragnie spełnić marzenia.
Bardzo podobało mi się, że Piotr ma świadomość jakie wartości są w życiu najważniejsze. Czy jednak woda sodowa nie uderzy mu do głowy?
Prawdziwą bombą okazało się zakończenie, którego w ogóle się nie spodziewałam. Totalne zaskoczenie i rewelacyjny przedsmak kolejnej części, która mam nadzieję ukaże się dość szybko.
Wciągająca. Mimo pozorów, nie ociekająca sexem. Poruszająca wiele wątków, o których nie ma pojęcia zwykły widz z czym mierzy się każdy artysta i co towarzyszy mu w drodze na szczyt.
Bardzo realna, nie przekoloryzowana historia.

Polecam i czekam na więcej.

#justynanowakwysocka #demonysukcesu #pokusa #ridero #zaczytanarolniczka #romansinnyniżwszystkie #slawaipieniadze #kazdysamustalaswojepriorytety #zyciesiedleckie

[ RECENZJA ]

Justyna Nowak-Wysocka „Demony sukcesu”
Wyd. Ridero

Pieniądze rządzą dziś całym światem.
Piotr to początkujący aktor, który myślał, że po...

Byłam ogromnie ciekawa tej książki, dlatego zaraz, gdy do mnie dotarła, wzięłam się za jej czytanie. Wiecie co nie zawiodłam się. Historia zawarta na stronach tego dzieła jest poruszająca, niezwykle emocjonująca i daje do myślenia. Po lekturze byłam wręcz zadowolona, że prowadzę zwyczajne, „nudne” życie i nie muszę przeżywać tego co celebryci pracujący w tym zawodzie.

Piotr odkryty przez łowców telentów zostaje wkręcony w świat fleszy i ma kontakt ze sławami znanymi z ekranu. Zauważony zostaje przez atrakcyjną Majkę, która bierze go pod swoje skrzydła i pomaga mu stawiać pierwsze kroki oraz rozwijać karierę. Niestety to co początkowo wydaje się mu ekscytujące i budzi podziw, tak naprawdę jest całkowicie inne. Sława, pieniądze, podziw fanów to tylko jedna strona medalu. Za drugą połową skrywa się mroczny, obłudny świat, gdzie żądni sławy ludzie zrobią wszystko, by tylko być na pierwszych stronach gazet. Używki, alkohol, hejt, intrygi, zdrady to codzienność.

Piotr dostrzega w jakie bagno wdepnął dopiero po tym jak poznaje stażystkę Anastazję, w której się zakochuje.
Czy ta znajomość będzie miała szanse się rozwinąć? Czy Majka wypuści ze swych szponów nową zdobycz? Jak potoczy się kariera Piotra i czy stanie się jak jego nowi znajomi, którzy stoczyli się w odchłań tego brudnego, zakłamanego świata?

Jestem pod wrażeniem tego co zrobiła tu autorka. Dosadnie, bez przesady opisała jakie jest naprawdę życie aktorów. To co my widzowie widzimy to tylko maska jaką zakładają celebryci, którzy obdarzają nas fałszywymi, sztucznymi uśmiechami i mówią to co byśmy chcieli usłyszeć. Zrobią wszystko dla sławy, podziwu i uznania fanów. Ich życie narażone jest na stykanie się z obłudą, cynizmem i pogardą.

Postaci jakie wykreowała pisarka są bardzo realistyczne i dokładnie odzwierciedlają zachowania o jakich nieraz czytamy w gazetach.

Fabuła jest dynamiczna i bardzo ciekawa, w której obfitują intrygi i zaskakujące zwroty akcji. Czytanie zajmie wam niewiele czasu, gdyż książka jest cienka, ale nie odbija się to wcale na tekście. Autorka zrezygnowała z przydługich opisów na rzecz trafnej, spójnej treści, która nie przynudza. Do tego styl pani Justyny jest lekki i przystępny co znacznie ułatwia czytanie.

Główny bohater był dla mnie trochę jak ćma, która lgnie do światła, lecz gdy tylko za bardzo zbliży się do rozgrzanej żarówki, może nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje. Zakończenie zaskoczyło mnie i urwało się w ekscytującym momencie, przez co nieco się zdenerwowałam. Jestem ciekawa czy ten aktor poradzi sobie w świecie fleszy, czy zrozumie co tak naprawdę w życiu jest ważne i nie poparzy się jak ta ćma. Obym szybko doczekała się kontynuacji, gdyż moja wyobraźnia nie daje mi spokoju, próbując doszukać się odpowiedzi na wszystkie niedokończone wątki.

Uważam, że jest to pozycja godna polecenia wam moi drodzy. Nietuzinkowa, nieoczywista i intrygująca powieść uwiedzie was od pierwszych stronic i przepadniecie tak jak ja. Naprawdę warto poznać historię Piotra. Nie będziecie żałować spędzonego czasu na czytaniu „Demony sukcesu”.

Piotr jest początkującym aktorem, ma na swoim koncie kilka reklam i epizodów filmowych. Bierze udział w castingu do prestiżowej ekranizacji. Poznaje wpływowych ludzi, którzy wciągają go w życie pełne: intryg, układów i walk o sławę. Jego życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni, gdy poznaje atrakcyjną aktorkę Majkę, która pomaga mu rozwinąć skrzydła w filmowy biznesie. Piotr w trakcie nagrań poznaje Anastazje, młodą i czarującą stażystkę.
Nieposkromione pożądanie, pieniądze i walka o marzenia, to tylko ułamek tego co zafunduje mu „nowe” sławne życie.

Cześć kochani. Przychodzę do was z kolejną fajną recenzją. Książkę przeczytałem szybko. Bo czytało się super i naprawdę elegancko.
Ciekawa fabuła, szybka akcja i naprawdę między Piotrem, a Majką i Anastazją wiele się działo. Jesteś ciekawy zakończenia, to zapraszam do przeczytania książki. Moja ocena to: 1000 /1000 punktów. W stu procentach polecam. 💗
Pozdrawiam Wszystkich.

Świetna książka pokazująca realia show-biznesu. Piotr mlody aktor rozpoczyna swoją karierę w reklamie. Szybko otrzymuje kolejne propozycje. Życie w pośpiechu, imprezy, alkohol, kobiety, zdrady to uroki sławy i popularności. Piotr poznaje różne kobiety, ale niedostępna Ana wzbudzi w nim prawdziwe uczucia. Co wyniknie z tej znajomości? Czy miłość jest możliwa w świecie gwiazd? Zakończenie okazało się nieprzewidywalne i jedno z lepszych. Szkoda, ze książka nie ma bardziej rozwiniętej fabuły. Mimo to polecam.

Uwielbiam twórczość @j.nowakwysocka_strona_autorska. Mam jej sześć książek i każda w jakiś sposób mi się podobała.
Jednak w przypadku powieści "Demony Sukcesu", coś poszło nie tak.
Fabuła strasznie pędzi, jest mało opisów, za to przedziera się mnóstwo osób. Momentami nie wiedziałam kto jest kim.
Najbardziej podobała mi się perspektywa Anastazji, czyli w sumie ostatnie 13 kartek.

Gdyby było te 100 stron więcej, poświęconych opisom, może by fabuła troszkę zwolniła i czytałoby się ją o wiele przyjemniej.

Na pewno ogromnym plusem jest poruszenie ważnej kwestii- byciu sławnym. Jak trudno jest utrzymać się na poziomie spotykając się z ogromnym hejtem i presją całego otoczenia. Ilu fałszywych ludzi się spotyka i jak ciężko odróżnić tych szczerych.
Fajnie jest coś w życiu osiągnąć, jednak czy na pewno warto być kimś sławnym i bogatym?
Ja chyba wolę tego nigdy nie doświadczyć 😅.

Justynko! Serce mi pęka pisząc tą krótką opinię. Jesteś wspaniałą autorką, osobą niezwykle kochaną, a wdzięczności jaką okazujesz każdej osobie z którą współpracujesz jest godna podziwu. Życzę Ci wielu sukcesów, abyś nigdy się nie poddawała. Pamiętaj, że jesteś w stanie osiągnąć wszystko.

Dziękuję Ci za współpracę, zaufanie ❤. Mam nadzieję, do zobaczenia przy następnej książce.

Jednak w przypadku powieści "Demony Sukcesu", coś poszło nie tak.
Najbardziej podobała mi się perspektywa Anastazji, czyli w sumie ostatnie 13...

Recenzja
Autor: Justyna Nowak-Wysocka
Demony sukcesu, to przyjemna lektura do pochłonięcia na raz. Lekko poprowadzona fabuła, gdzie kartki się przewracały same, wciągały mnie w świat fikcyjny z każdą stroną coraz bardziej i nie pozwalały odłożyć książki ani na chwilę.
Piotr to początkujący aktor, który dopiero odkrywa cienie i blaski tej profesji. Mężczyzna zdobywa rozgłos dzięki udziałowi w reklamach, a jego kariera pnie się po szczeblach coraz wyżej.
Życie w świetle fleszy, pieniądze oraz sława, to marzenie wielu, jednak zaślepieni nie widzą, tych ciemnych stron show-biznesu.
Czy Piotr w porę się opamięta, czy zostanie całkiem wciągnięty przez demony sukcesu?
O tym musicie się przekonać sami, sięgając po Demony sukcesu #Pokusa!
Serdecznie Wam polecam ten tytuł, jeśli lubicie przyjemne lektury okraszone erotyzmem ze wciągająca fabułą, ale uwaga, jeśli zaczniecie czytać, przepadniecie!
Dziękuję bardzo Justynie Nowak - Wysocka za egzemplarz recenzencki.
#book #ksiazka #czytamlegalnie #demonysukcesu #justynanowakwysocka

Recenzja
Autor: Justyna Nowak-Wysocka

" Media to zło tego świata, daję sławę, pieniądze, ale często odbierają godność i pchają ludzi do różnych nieczystych zagrywek. "

Piotr młody aktor marzący o wielkiej karierze. Dostając ofertę pracy zaczyna odkrywać jak wygląda prawdziwy świat w tej branży. Doskonale pokazuje mu to między innymi relacja z Majka. Ludzie, aby osiągnąć swoje cele nie cofną się przed niczym. Jest to świat pełen układów.
Jak bardzo porwie Piotra ten świat? Czy uda mu się zachować w tym wszystkim zdrowy rozsądek?

Książka lekka i wciągająca. Pełna różnych emocji w tym namiętności, której nie mogło zabraknąć.
Polecam! 😊 I czekam na dalszą część..

Dzieci piszą lepsze opowiadania w szkole podstawowej... Szkoda czasu na książki tej autorki. 90% 'opinii' pochodzi od recenzentów, które z góry już pozytywne. Nie polecam.

• Patronat
  • Brak