Wspólne dorastanie. Miłość i szacunek w rodzinie

Okładka książki Wspólne dorastanie. Miłość i szacunek w rodzinie
Carlos González Wydawnictwo: Mamania Seria: MĄDRZY RODZICE poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
MĄDRZY RODZICE
Creciendo juntos. De la infancia a la adolescencia con cariño y respeto
Mamania
2018-02-21
2018-02-21
Jowita Maksymowicz-Hamann
rodzice dzieci dorastanie nastolatki wychowanie

Napisana dowcipnie, nie z pozycji autorytetu (autor jest lekarzem i rodzicem, ale stawia się w tej książce na równi z rodzicami, dla których pisze i odwołuje się do swoich doświadczeń jako rodzica), a do tego podparta badaniami, gdyby ktoś chciał zweryfikować podane informacje. Podkreśla wartość intuicji, otwartości, luzu w podejściu do wychowania.

Dodaj cytat z książki Wspólne dorastanie. Miłość i szacunek w rodzinie