Nauka Łódzka na tle nauki w Polsce i w Europie

Anita WolaniukEwa Szafrańska Wydawnictwo: Łódzkie Towarzystwo Naukowe popularnonaukowa
Łódzkie Towarzystwo Naukowe
Łódź nauka Uniwersytet Łódzki Politechnika Łódzka uniwersytet medyczny w łodzi Europa uczelnia wyższa
popularnonaukowa
2012-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Nauka Łódzka na tle nauki w Polsce i w Europie Stanisław Liszewski, Ewa Szafrańska, Anita Wolaniuk
0,0
Nauka Łódzka n... Stanisław Liszewski...
Okładka książki Łódzka Szkoła Naukowa Transformatorów Kazimierz Zakrzewski, Stanisław Liszewski, Ewa Marynowicz-Hetka, Eugeniusz Jezierski, Janusz Turowski, Adam Ketner, Franciszek Mosiński, Paweł Kłys, Grzegorz Płuciennik, Sławomir Wiak, Bronisław Tomczuk, Marian Łukaniszyn
0,0
Łódzka Szkoła ... Kazimierz Zakrzewsk...