Młodość – projekt życia. Inspirujące historie uczestników ŚDM w Krakowie

Okładka książki Młodość – projekt życia. Inspirujące historie uczestników ŚDM w Krakowie
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Stanisława BM religia
religia
Wydawnictwo św. Stanisława BM
2017-10-26
2017-10-26

więcej Więcej

Prosty język wspomnień i świadectw pozwala wrócić pamięcią do wydarzeń sprzed roku, gdy Polska była gospodarzem Światowych Dni Młodzieży.

Młodzi dzielą się nie tylko wiarą, ale i osobistą drogą do poznania swego miejsca w Kościele. Opowiadają, jak ŚDM przełamał ich nieśmiałość czy stał się impulsem do jakichś zmian w ich życiu czy percepcji świata.

W książce wiele uwagi...

Na półkach: , , , , ,

Trudno jest pisać o książce, w której znalazło się twoje własne świadectwo. Na szczęście jest ono jednym z 23 zamieszczonych w jej wnętrzu. Pozycja jest integralną częścią projektu "Młodość - projekt życia", który powstał jako pokłosie spotkania z papieżem Franciszkiem w Krakowie.
O czym właściwie jest książka "Młodość - projekt życia"? Czy jest to tylko zbiór...

• 2017 rok
  • Otrzymane w prezencie/wygrane w konkursach/nagrody na koniec roku szkolnego
  • Z polecenia
  • Teologicznie i religijnie
  • Przeczytane w jeden dzień

Dodaj cytat z książki Młodość – projekt życia. Inspirujące historie uczestników ŚDM w Krakowie