Mad

Hubert Bojarski Wydawnictwo: Ridero IT Solutions fantastyka, fantasy, science fiction
9788381262088
Ridero IT Solutions
fantastyka, fantasy, science fiction
9788381262088

To niewielkie dzieło przedstawia łowczynię w trakcie bardzo oryginalnego zlecenia. Świat przedstawiony w książce mógłby uchodzić za taki jaka jest rzeczywistość gdyby nie "Przebudzenie", o którym niestety nie jest zbyt dużo powiedziane i szkoda ponieważ z chęcią poznałbym więcej szczegółów na temat zdarzenia po którym magia oraz stwory znane głównie z legend i dzieł...

Naprawdę kawał dobrej książki, no dobra przesadziłem opowiadania. Mad poluje na zlecenie na magicznych, ale ta historia może ją przerosnąć. Akcja trzyma tempo a bohaterowie są wyraziści, choć mają swoje tajemnice, których tu nie poznamy bo to tylko opowiadanie które prosi o kontynuację.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Mad