Outfoxed by Love

Okładka książki Outfoxed by Love Eve Langlais
Okładka książki Outfoxed by Love
Eve Langlais Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Kodiak Point (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Kodiak Point (tom 2)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-09-16
2014-09-16

Och. Arsenał nie tylko uwodzenia, ale i prawdziwej broni :)

Gdy Jan wpada w pułapkę, Boris wyrusza jej na ratunek. Łoś nie spodziewa się jednak, że ta urocza mała lisica, którą miał za obraz kobiecości i delikatności tak doskonale walczy i umie obsługiwać broń. Ciekawe kto kogo będzie ratował przed niebezpieczeństwem.

Tym bardziej, gdy zagrożenie w postaci byłego przyjaciela się zbliża... Ale czy tylko on jest problemem?

Bardzo dobra część, ale nie mogę doczekać się historie Gene :)

Jan to słodki lis polarny, którego głównym celem jest dorwanie pewnego upartego, twardogłowego łosia. Jan wie, że Boris jest jej partnerem - teraz musi tylko przekonać tego zranionego mężczyznę, że jest jej wart. W końcu nie bez przyczyny mówi się o tym, że list są chytre i przebiegłe. Zmienna kobieta będzie musiała użyć całego swojego arsenału, by zdobyć to czego chce....

Zabawne czytadło. Szybkie bo na jeden wieczór.

Zabawne czytadło. Szybkie bo na jeden wieczór.

Rewelacyjny romans paranormal z dużą dawką humoru słownego. Jakoś w końcu musi sobie radzić mała, waleczna lisica z wyjątkowo tępogłowym łosiem. Jej spryt i uroczy charakterek pozwalają zmusić upartego łosia do przyznania, że pragnie jej:)

Zdecydowanie ta cześć była lepsza od pierwszej. Jana mnie całkowicie ujęła swoją fantastyczną osobowością, siłą i szkoleniem tatusia. Zdecydowanie Boris nie miał z nią szans.

• Zmiennokształtni
  • ➳Tłumaczenia