My Not So Perfect Life

angielski
Black Swan
literatura obyczajowa, romans
angielski

Lekka, prosta, przyjemna. Jest w niej coś pozytywnego, choć chwilami historia jest zbyt polukrowana. Czytając coś co ma zmienić moje nastawienie do rzeczywistości, oczekiwałabym w niej więcej realizmu. Życie nie jest kolorowe i nigdy nie było. Niby właśnie o tym jest ta książka.... ale czy na pewno? ;)Na popołudnie przy kawie w sam raz, jeśli jednak oczekujemy czegoś...

• Przeczytane w 2019
  • Książki w języku angielskim