My Not So Perfect Life

2017-07-13
Data 1. wydania:
2017-07-13
angielski

My not so perfect life - to książka, która mnie zaskoczyła. Sięgnęłam po nią jako coś lekkiego do przeczytania pomiędzy innymi zadaniami i wciągnęłam się! Bohaterka, choć czasem zachowuje się nie logicznie i potrafi wkurzać, wzbudza sympatie i kibicujemy jej do końca opowieści. Autorka potrafiła w lekki, trochę zabawny oraz delikatnie prześmiewczy sposób zaprezentować jedna z współczesnych chorób społecznych - obsesje na puncie kreowania siebie w mediach społecznościowych. Polecam na urlop lub ferie - przyjemnie i szybko się czyta.

Lekka, prosta, przyjemna. Jest w niej coś pozytywnego, choć chwilami historia jest zbyt polukrowana. Czytając coś co ma zmienić moje nastawienie do rzeczywistości, oczekiwałabym w niej więcej realizmu. Życie nie jest kolorowe i nigdy nie było. Niby właśnie o tym jest ta książka.... ale czy na pewno? ;)Na popołudnie przy kawie w sam raz, jeśli jednak oczekujemy czegoś więcej, to możemy odczuć lekki zawód po przełożeniu ostatniej strony.

Dodaj cytat z książki My Not So Perfect Life