Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.90 zł

Prószyński i S-ka
literatura polska biografia wspomnienia
literatura piękna
literatura polska biografia wspomnienia

Lektura tej książki miała być dla mnie chwilą relaksu, oddechu. Ot, takie felietoniki czytane do śniadania i małej kawy. A tu łup! Bo może one są i małe, ale raczej do refleksji niż relaksu. A ponieważ poglądy pani Pauliny Młynarskie zgodne są z moimi zapatrywaniami na wiele spraw to od dzisiaj śledzę jej profil na twarzoksiążce.

Paulina Młynarska jest jedną z najmądrzejszych kobiet, jakie w jakiś sposób zaistniały w moim życiu.
Książkę dostałam w prezencie na życzenie i jestem nią totalnie zauroczona. Mądra, dowcipna, z ciętym, ale i szczerym językiem.
Szczerze polecam :)

Lubię Paulinę Młynarską za jej odwagę głoszenia poglądów, które w naszym kraju są mało popularne. Zazwyczaj zgadzam się z jej postulatami i tak, wiem, że określenie "feministka" ma u nas raczej pejoratywny wydźwięk. Ta książka to zbiór felietonów prasowych autorki i co mnie irytowało, to przeniesienie ich tutaj w dokładnie takiej samej formie, jak robi się to w prasie -...

Książka jest zbiorem felietonów Pauliny Młynarskiej, które dość dogłębnie przedstawiają jej poglądy. Mimo że popieram jej działalność i zgadzam się z jej punktem widzenia, to jednak tematyka felietonów wydała mi się trochę monotematyczna - wiele wątków się powtarza i tak naprawdę większość tekstów kręci się wokół podobnych schematów. Poza tym momentami miałam wrażenie, że...

Zbiór felietonów, z których wydźwiękiem zasadniczo zgadzam się, jednak zebrane w tak ogromnej ilości w jednej książce, zaczynają nużyć, wszystkie tematy powtarzają się. Ledwo dobrnęłam do końca.

Książka jest zbiorem felietonów dotyczących przeróżnych dziedzin życia.
Nie boi się wyrażać wprost swojego punktu widzenia na wiele rzeczy. Robi to z humorem!
Nie zawsze się w 100% z nią się zgadzam, ale uważam, iż jest to fajna lektura, warta przeczytania.

Rewelacja pod każdym względem. Mądra, a jednocześnie lekka, poważna, lecz nie nudna, zdecydowana, ale nie radykalnie gniewna. Wspaniała, polecam serdecznie.

Zbiór felietonów Pauliny Młynarskiej, którą pisze, co naprawdę myśli i nierzadko ma z tego powodu problemy. Czerpie tematykę z otaczającego ją świata, komentuje to, co teraz dzieje się w Polsce.

Zbiór felietonów, które czyta się lekko...Książki w całości nie doczytałam bo delikatnie nudziło mnie postrzeganie świata przez Paulinę Młynarską. Pozycja raczej dla kobiet. Do przeczytania ale szału nie robi

• 2018
  • 2019