Jesteś spokojem

Prószyński i S-ka
literatura polska rozwój osobisty
poradniki
literatura polska rozwój osobisty

Książkę czyta się przyjemnie, ale efekt psuje zupełnie reklama na końcu. Poczułam się jakbym niepostrzeżenie przeniosła się z książki w gazetkę reklamową.

Przeczytałam bo bardzo lubie i szanuje Panią Paulinę. Ksiązka jest dobra ale jest jak dla mnie trochę "nierówna". Historia ciekawa, puenty trafne i wnioski również, niestety poszczególne rodziały bardziej by mi pasowały w formie felietonów, po sklejeniu w całości brakuję trochę ciągłości. Ale generalnie książka jest dobra.

Idealnie wpasowała się w czas Pełni w Lwie.
Książka napełniła mnie spokojem, nadzieję, radością, cudowną energią.
Pomimo trudności, przeżytych traum DA SIĘ 🙏❤️

Nie jestem szczególnie zainteresowana życiem różnych ludzi znanych z telewizji, choć są takie, które cenię. Paulina Młynarska dość długo znana mi była jako córka Wojciecha i siostra Agaty Młynarskich, redaktorka i dziennikarka, której zawodowe zainteresowania nie kręciły się wokół blichtru i świecidełek, a raczej skierowane były na innych ludzi, którzy mieli do opowiedzenia...

Bardzo dobra, bo trochę człowiekiem potarmosi, zmusi do myślenia i zastanowienia się nad życiem. Poza tym połknęłam, naprawdę połknęłam, a nie pamiętam, kiedy ostatnio zdarzyło mi się przeczytać książkę w dwa wieczory.

Książka świetna, doskonale się czyta, ale odjęłam dwie gwiazdki, bo liczyłam jednak na coś innego, chyba bardziej dogłębnego. Polecam szczerze.

Gdyby Pani Paulina nie miała na nazwisko Młynarska, nikt by tych bzdetów nie czytał... Sorry Paulina, jako człowiek jesteś OK, jako pisarka nie masz nic sensownego do powiedzenia.

To kolejna książka Pauliny Młynarskiej na moim czytniku. Nie było źle. Ale nie było też fajerwerków. Joga to bliski mi temat, dlatego przeczytałam z zainteresowaniem poświęcone jej fragmenty. W przeciwieństwie do tych dotyczących dzieciństwa.
Na minus zadziało też zakończenie, w sensie technicznym, w którym autorka zawarła po prostu dokumenty, które łatwo znaleźć w...

Przeczytałam kilka książek Pauliny, więc jej życie tak jakby w tej części znam, a na początku tej książki jest tego powtórzenie. Do tego na końcu książki - na 187 stronie 36 stronnicowy suplement, w tym treść Konwencji w sprawie praw dziecka, do której łatwo można dotrzeć w internecie.

Pozostała część - jest ciekawa, fajnie napisana. Podoba mi się styl pisania P....

Dałam maksymalną ocenę, nie w kategorii "arcydzieło literatury", ale w kategorii książki, która pomaga się "ogarnąć" w rzeczywistości, która czasami nas przerasta. Motywuje, pociesza, rozśmiesza, ale też przeraża i skłania do refleksji nad sobą. Polecam każdemu, kto przechodzi w życiu etap analizowania błędów, dociekania prawdy o samym sobie i tłumaczenia czasami zupełnie...

• 2020
  • 2020
  • 2019
  • Ebook
  • Polska
  • 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jesteś spokojem