Miasto popiołów

Cassandra Clare Wydawnictwo: Mag Cykl: Dary Anioła (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
City of Ashes
Dary Anioła (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Reszka
powieść młodzieżowa amerykańska dary anioła

Jocelyn, matka Clary leży w szpitalu w stanie śpiączki. Valentine dostał czego chciał, ma w posiadaniu Kielich Anioła. Jeden z trzech Darów Anioła, dzięki któremu będzie mógł stworzyć armię. Tymczasem jego dzieci nie mogą dojść do siebie po odkryciu brutalnej prawdy. Jace zostaje wtrącony do lochu w Cichym Mieście, pod nadzorem Cichych Braci. Podczas jego pobytu w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Następna z serii, którą wręcz kocham. Najlepsza!

Kolejna część jeszcze więcej zawiłości i intryg. Cóż więcej mówić ... Kocham!

Trzyma poziom pierwszej czesci, wiec warto sie zanrac za czytanie.
Jeszcze w gimnazjum szukalem dobrej ksiazki fantasty i siegnalem wlasnie po Miasto Popiolow nie wiedzac, ze to druga czesci z serii. Wciagnelo mnie tak, ze na urodziny poprosilem czesc pierwsza. Pokrecona kolejnosc czytania z mojej strony, co nie zmienia faktu, ze seria jest niesamowita.

Jak to każda książka Clare jest wspaniała, cudownie wrócić do tej serii gdyż uważam iż, poziom sarkazmu nie ma granic 😂
Tęskniłam za tym składem i to bardzo 💙
Tyle się dzieje w tej części że wow.
Mam ogromny sentyment to tej serii i na zawsze pozostanie w moim sercu w specjalnym miejscu 🥰

Po pierwszej części spodziewałam się czegoś więcej . Gdyby nie ostatnie 100 stron to dałabym 2/10 zdecydowanie zbyt rozbudowany wątek romantyczny którego w pierwszym tomie było zdecydowanie mniej. Główni bohaterowie to nastolatkowie ,a momentami nie są jak oni zbudowani i przedstawiani. Ogólnie gdyby było więcej fantastyki w fantastyce ,a mniej romansu to była by...

Po "Mieście kości" miałam bardzo mieszane uczucia i liczyłam na to, że dalej coś się poprawi. Niestety, "Miasto popiołów" utwierdziło mnie w przekonaniu, że seria kompletnie rozmija się z moim gustem. Większość rozwiązań fabularnych wydawała mi się śmieszna, wiele zachowań postaci sprawiało wrażenie absurdalnych, a kolejne intrygi zupełnie nie wzbudzały we mnie emocji. Może...

Super klimat, przyjemna narracja i bardzo ciekawe wydarzenia. Dobrze spędzone godziny!

Moim zdaniem książka jest świetnie napisana, jak zresztą każda książka Cassandry Clare.
Dzieje się więcej niż w pierwszej części.
Szczerze, nie podoba mi się to, że Jace i Clary są rodzeństwem i walczą ze swoimi uczuciami.
Mimo to, książka jest bardzo dobra, i polecam każdemu. :)

Dziś nieco negatywnie.
Książki, które wszyscy kochają, a ja nie lubię. Mówię tu o książkach, które czytałam ponad 4 lata temu, są to TYLKO MOJE OPNIE i macie prawo się ze mną nie zgodzić. Tylko proszę bez pisania mi później że jestm taka siaka i owaka, bo mam inne zadnie niż Wy. Z góry dziękuję i uprzedzam: CZYTACIE NA WŁASNĄ ODPOWIDZIALNOŚĆ!
~Seria #WięzieńLabiryntu...

Dyskusje