Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.90 zł

Opiekunka do dzieci

Patronat LC
Elisabeth Herrmann Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Joachim Vernau (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Das Kindermädchen
Bartosz Nowacki
Prószyński i S-ka
Das Kindermädchen
Joachim Vernau (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Bartosz Nowacki

Oficjalne recenzje i

Nie wszystko złoto, co się świeci

Link do recenzji

Konto usunięte

Bardzo dobry kryminał z historią drugiej Wojny Światowej i rodzinną tajemnicą w tle. Czyta się lekko i akcja wciąga od pierwszych stron. Postacie są realne i nie męczą czytelnika. Ciekawe podejście można mieć w odbiorze historii z perspektywy polskiego czytelnika.

Zawiodłam się, napięcie w książce było budowane przez krótki czas. Potem można było się domyślić zakończenia.

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała seria :)

Świetna książka. Może nie trzymała w napięciu przez cały czas, ale miała ciekawy przekaz.

Przeciętna. Czyta się ją dość szybko, ale nie zapada w pamięć.

Fajna książka, czyta się ją szybko fabuła wciąga polecam.

Życie jakie wiedzie Joachim Vernau wzbudza zazdrość niejednego faceta. Dobrze zapowiadający się adwokat planuje ślub z Sigrun Zernikow polityk pochodzącą z jednej z najzamożniejszych berlińskich rodzin. Joachim po ślubie ma szansę na zostanie partnerem w kancelarii prawniczej ojca swojej narzeczonej Utza von Zernikowa. Wszystko układa się wspaniale aż do momentu, gdy do...

Nie dałam rady doczytać do końca 🙄
Bohaterowie mało ciekawi , akcja zerowa , narracja w pierwszej osobie strasznie męcząca.
Po co się męczyć skoro jest tak wiele ciekawszych książek 😉

ŚNIEŻNY WĘDROWIEC bardzo mi się podobał. W tym przypadku ocena tylko dobra. Choć tematyka mnie interesująca była głównym wątkiem, nie pomogło to książce. A szkoda. Ale nie było chyba tak źle, bo doczytałam do końca.
Zło wyrządzone powinno być naprawione. Nie można bawić się czyimś życiem i stawiać się w roli tego lepszego.

"Opiekunka do dzieci" to opowieść o ludziach, którzy krążą wokół tajemnic przeszłości. Jedni chcą zapomnieć o przeszłości i nigdy więcej do niej nie wracać, bo wspomnienia są zbyt bolesne. Inni boją się, że wyjdą na jaw ich niecne uczynki i stracą dobre imię i majątek. Jeszcze inni wolą nie ruszać tajemnic przeszłości ze względu na karierę. Znajduje się jednak bohater,...

• 2018
  • Chcę w prezencie