Obudź w sobie olbrzyma

Okładka książki Obudź w sobie olbrzyma Anthony Robbins
Okładka książki Obudź w sobie olbrzyma
Anthony Robbins Wydawnictwo: Studio Emka poradniki
poradniki
Studio Emka
2009-01-01
2009-01-01

Bardzo dobra pozycja! Każdy człowiek powinien choć raz w życiu ją przeczytać lub wysłuchać. Używam jej nawet jako wypełniacz czasu podczas nudy uruchamiając poszczególne rozdziały z audiobooka. Zawsze coś przydatnego się nauczę lub sobie przypomnę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nieco za dużo historii, ale wciąż wspaniała!

Nieco za dużo historii, ale wciąż wspaniała!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jeśli miałbyś/miałabyś przeczytać w życiu tylko jedną książkę to uważam, że powinna być to właśnie ta książka. Przepełniona wartościowa treścią, motywująca do działania i opowiadająca historie ludzi, którzy doszli tam gdzie i my chcemy dojść, a właściwie podążający tą drogą, którą i my chcemy podążać w ciągłym, życiowym rozwoju.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wyjątkowo praktyczna i wartościowa książka. Mam już za sobą przeczytane (podkreślając i analizując) ponad 300 książek autorów takich jak: Robin Sharma, Brian Tracy, Dale Carrnegie, Robert Greene i wielu innych. Niemniej jednak ta książka jest wyjątkowo wartościowa (podobnie jak książki Robina Sharmy) i pełna praktycznych porad jak naprawdę zmienić swoje życie. Na pewno takiej zmiany nie da się zrobić od razu jak uważa autor, ale jego porady są na tyle praktyczne, że w dłuższej perspektywie na pewno skuteczne. Aby w pełni skorzystać z książki, trzeba ją przeczytać ze zrozumieniem więcej niż 1 raz.

PS Gdyby ktoś chciał zapoznać się z kluczowymi ideami zawartymi w książce, to polecam zajrzeć tutaj: https://www.i-read.it/p/15/obudz-w-sobie-olbrzyma. Fajnie opisane i świetna grafika prezentująca książkę w pigułce.

Oto kilka kluczowych zalet książki:

Praktyczne wskazówki i techniki rozwoju osobistego
Inspirujące historie z życia autora
Motywacja do działania
Pomoc w odkrywaniu potencjału
Wsparcie w osiąganiu celów

Jeśli szukasz książki, która pomoże Ci zmienić swoje życie na lepsze, "Obudź w sobie olbrzyma" to zdecydowanie pozycja dla Ciebie

Oto kilka kluczowych zalet książki:

Praktyczne wskazówki i techniki rozwoju osobistego
Inspirujące historie z życia autora
Motywacja do działania
Pomoc w odkrywaniu potencjału
Wsparcie w osiąganiu celów

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

dokladnie przerobilem te ksiazke w wieku 19 lat i miala ogromny wplyw na to, ze skrecilem w odpowiednim kierunku zanim bylo za pozno

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To jest klasyka rozwoju osobistego. Bardzo wartościowa lektura. Presłuchałem chyba z 10 raz tę książkę i za każdym razem odkrywam w niej coś ważnego.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Porusza temat rozwoju osobistego z kompletnie innej strony, nie spodziewałem się poruszenia w książce niektórych tematów, było to pozytywne zaskoczenie.
Pozycja warta pochylenia się, jeśli masz już za sobą parę najlepszych książek z tej kategorii, osobiście widzę w niej ogromny potencjał na dopełnienie wiedzy w tym zakresie o informacje bardziej wyszukane, lecz nie tak samodzielnie efektywne jak przytaczane w innych książkach z tej kategorii.

Książka do czytania, nie przeczytania. Wracam do jej fragmentów, cytuję i weryfikuję zawarte w niej teorie we wlasnym życiu. Świetny poradnik motywujący.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Olbrzym wreszcie przeczytany, używam słowa 'wreszcie' ponieważ czytanie 700 stron drugiej osobie jest wyzwaniem, szczególnie dla gardła które ma dość.
Książka wymagająca w swojej formie. Oczywiście zasady są w pewien sposób logiczne jednak próba wypełnienia tych reguł i zasad jest wysiłkiem.
Nie sądzę bym jeszcze kiedyś miała sięgnąć po tę książkę ponieważ nie czuję jej tak jak inne, typu Sekret. Jestem pewna jednak, że wiele osób znajdzie w tej książce coś przydatnego dla siebie i kto wie, może to właśnie bardzo pomoże.

• Rozwój osobisty
  • Poradniki