rozwiń zwiń

Obudź w sobie olbrzyma

Okładka książki Obudź w sobie olbrzyma
Anthony Robbins Wydawnictwo: StudioEMKA poradniki
poradniki
StudioEMKA
2009-01-01
2009-01-01

Genialna książka. Nic więcej nie napiszę, może tylko tyle, że każdy powinien ją choć raz w życiu przeczytać.
Ja z pewnością do niej wrócę.

Ja z pewnością do niej wrócę.

Niesamowicie się zaskoczyłem. Podchodziłem do niej z wielkim sceptycyzmem, a okazało się że ta książka jest wzorem dla prawie każdej innej książki o rozwoju osobistym (sugeruję się datą wydania). Praktycznie przy każdym poruszanym aspekcie miałem wrażenie, że gdzieś to już czytałem. Fajnie dorwać się do pierwowzoru. Szkoda że tak późno po nią sięgnąłem. Jeśli kogoś interesuje temat tzw: rozwoju osobistego, to od tej pozycji powinien zacząć.

Polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu, ale nie wie jak zacząć.

Polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu, ale nie wie jak zacząć.

Jedna z lepszych i wszechstronnych książek o rozwoju osobistym. Główne przesłanie jest takie: masz teraz moc kontrolowania tego, jak myślisz, jak się czujesz i co robisz.

Klasyk wśród książek o samodoskonaleniu.

Klasyk wśród książek o samodoskonaleniu.

Anthony Robbins jest jednym z najbardziej znanych mówców motywacyjnych i samodoskonalących. Mimo, że jego książka została wydana ponad dekadę temu, nadal ma ogromne znaczenie w dzisiejszym świecie. Jest to książka pełna strategii, jak przejąć kontrolę nad swoimi emocjami, zdrowiem, związkami i finansami. Jest to holistyczna książka, która oferuje ponadczasowe filozofie, które mogą pomóc ci osiągnąć twoje prawdziwe cele i odkryć twoją pasję w życiu.

Książka genialna, dla ludzi, którzy chcieliby coś zmienić w swoim życiu, a po prostu nie wiedzą jak.

Marketing książki wspaniały, szkoda, ze już treść nie jest tak dobra, jak zapowiadają. Po czterech rozdziałach dałem sobie spokój.

Wspaniała książka, mam ebooka, ale warto mieć w formie papierowej i traktować jak podręcznik. Czytać, zakreślać, wracać do pewnych rozdziałów. Polecam!

Swoją przygodę związaną z samorozwojem każdy powinien zacząć od tej książki. Polecam

Anthony Robbins Obudź w sobie olbrzyma Zobacz więcej