Obudź w sobie olbrzyma

Okładka książki Obudź w sobie olbrzyma Anthony Robbins
Okładka książki Obudź w sobie olbrzyma
Anthony Robbins Wydawnictwo: Studio Emka poradniki
poradniki
Studio Emka
2009-01-01
2009-01-01

dokladnie przerobilem te ksiazke w wieku 19 lat i miala ogromny wplyw na to, ze skrecilem w odpowiednim kierunku zanim bylo za pozno

To jest klasyka rozwoju osobistego. Bardzo wartościowa lektura. Presłuchałem chyba z 10 raz tę książkę i za każdym razem odkrywam w niej coś ważnego.

Porusza temat rozwoju osobistego z kompletnie innej strony, nie spodziewałem się poruszenia w książce niektórych tematów, było to pozytywne zaskoczenie.
Pozycja warta pochylenia się, jeśli masz już za sobą parę najlepszych książek z tej kategorii, osobiście widzę w niej ogromny potencjał na dopełnienie wiedzy w tym zakresie o informacje bardziej wyszukane, lecz nie tak samodzielnie efektywne jak przytaczane w innych książkach z tej kategorii.

Książka do czytania, nie przeczytania. Wracam do jej fragmentów, cytuję i weryfikuję zawarte w niej teorie we wlasnym życiu. Świetny poradnik motywujący.

Olbrzym wreszcie przeczytany, używam słowa 'wreszcie' ponieważ czytanie 700 stron drugiej osobie jest wyzwaniem, szczególnie dla gardła które ma dość.
Książka wymagająca w swojej formie. Oczywiście zasady są w pewien sposób logiczne jednak próba wypełnienia tych reguł i zasad jest wysiłkiem.
Nie sądzę bym jeszcze kiedyś miała sięgnąć po tę książkę ponieważ nie czuję jej tak jak inne, typu Sekret. Jestem pewna jednak, że wiele osób znajdzie w tej książce coś przydatnego dla siebie i kto wie, może to właśnie bardzo pomoże.

Jedna z najlepszych i wartościowych książek w drodze do rozwoju osobistego. Ilość technik zawarta w tej książce i wypróbowana przeze mnie przyniosło niesamowite efekty. Polecam każdemu kto chce opuścić swoją strefę komfortu a nie wie jak to zrobić.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajna książka, momentami ciężko się czyta ale warto przeczytać cała do końca.

Fajna książka, momentami ciężko się czyta ale warto przeczytać cała do końca.

Dużo takiej literatury przeczytałam. Mało konkretna pozycja. Bardzo przegadana. Taki złoty amerykański słowotok dla laików. „Już za chwilę ci coś powiem, najpierw nauczysz się miliona rzeczy, ale najpierw milion przykładów i czytaj” przeczytałam i niczego nowego się nie dowiedziałam ponad to, co już u innych przeczytałam. Na pewno lektura dla początkujących. Powinna być skrócona o 2/3. Dobijają też setki powtórzeń tych samych nieistotnych informacji różnymi słowami.

Najlepsza książka o samorozwoju mim zdaniem. Szczęśliwie trafiłem na nią jak byłem młody :) polecam!

Dałam 6 gwiazdek, nie ze względu na słabą treść. Takie treści powinni czytać wszyscy. Ale te ponad 600 stron można było zawrzeć na 400. Uważam, że w książce jest zbyt dużo przykładów i to nie kolegi czy Pana z sąsiedztwa, tylko Picasso, Goethe, Wałęsa itd co bardzo rozwleka książkę. Niemniej polecam, bo sama treść bardzo wartościowa

• Rozwój osobisty
  • Poradniki