Mądrość i pasja

Okładka książki Mądrość i pasja Stephen R. Covey
Okładka książki Mądrość i pasja
Stephen R. Covey Wydawnictwo: Rebis nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The wisdom and teachings of Stephen R. Covey
Rebis
2014-01-01
2014-01-01

Niech ten wpis będzie dla Was przestrogą - nikomu tego nie polecam. Absolutnie, nawet wrogowi. Żałuje każdego grosza wydanego na te książkę, Boże, przez cały dzień miałem wyrzuty sumienia co ja kupiłem. Niesiony ideą rozwoju osobistego sięgnąłem po ten chłam i zapłakałem. Jakieś wycinki, jakieś cytaty, pół strony nie zapisanej. Nie polecam!

jest to jedynie zbiór wycinków z poszczególnych książek Stephena Coveya. Ta książka to typowy wyciągacz kasy do tego zrobiony nieudolnie przez wydawcę. Lepiej sięgnąć do źródeł i przeczytać książki rzeczywiście napisane przez tego autora niż czytanie tej nieudolnej składanki wykonanej przez wydawnictwo. Nie polecam

W książce zawarto ważniejsze myśli Coveya zgromadzone z wszystkich jego książek i opracowań oraz ulubione cytaty autora. Nie wiem czy warta swojej ceny, sam ją wypożyczyłem z biblioteki i nie żałuję - daje do myślenia.

• Posiadam aktualizacja
  • Z polecenia
  • Jest w bibliotece
  • Ex libris
  • Pilne Lektury
  • Styl życia
  • Biznesowe

Dodaj cytat z książki Mądrość i pasja