Dolina umarłych

Okładka książki Dolina umarłych
Tess Gerritsen Wydawnictwo: Albatros Cykl: Rizzoli/Isles (tom 8) Seria: Anatomia zbrodni kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
2010-01-01
Krzysztof Obłucki
Tess Gerritsen thriller powieść medyczna Anatomia zbrodni Rizzoli & Isles

Nigdy nie przeczytałam tyle książek jednej autorki, ale ta seria jest rewelacyjna. Powieść wciągająca od samego początku. Budowanie napięcia i wszelkie opisy naprawdę mrożą krew w żyłach. Ten klimat jest naprawdę uzależniający.

Każda kolejna powieść z serii z Maurą i Jane jest moją ulubioną 🙈. Bezzmiennie jest i tym razem. Co za klimat! Co za akcja! Maura jest świetna!
Czułem wokół siebie ten ziąb, śnieg, wiatr. Świetna książka, gorąco polecam.

Niesamowicie wstrząsający początek ale i później akcja jest tak wciągająca i momentami przerażająca, że nie można się od książki oderwać.
I jest to ku przestrodze bo temat jak najbardziej aktualny w dzisiejszych czasach.

Ta seria jest znakomita, niemal w każdej odsłonie.
Przeczytałam kolejny solidny thriller.
Tess Gerritsen jest mistrzynią. Wie jak tworzyć doskonałą fabułę, wie jak zainteresować czytelnika.
Zimowa sceneria, nastrój mrożący krew w żyłach i ciekawe postacie składają się na ten tajemniczy thriller.
Tess tworzy niesamowitą, przerażającą atmosferę. Doskonałą narracją wzmaga...

Chyba nigdy nie przeczytałam tyle książek jednej serii i autorki. Ale to daje pogląd na wartość tych książek. "Dolina Umarłych" według mnie najlepsza jak do tej pory z całej przeczytanej serii. Do ostatniej strony nic nie jest pewne i oczywiste. Słuchałam całe noce i jestem niedospana. Rzucam się na następne

Doktor Maura Isles wyrusza do Wyoming na konferencję patologów, na której spotyka Doug'a, przyjaciela z czasów studenckich. Pod wpływem silnych emocji, których źródłem jest jej sekretny związek z pastorem Danielem, decyduje się na spontaniczny wyjazd wraz nim i jego znajomymi w góry. Pragnie w ten sposób odreagować także swoje troski i problemy oraz zastanowić się nad swoim...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna niesamowita historia opisana przez Tess Gerritsen. Pełna napięcia, niespodziewanych sytuacji i uczuć. Mogę stwierdzić z czystym sumieniem, że ta część jest bardzo wysoko oceniona. Puki co najlepsza przy której momentami miałam gęsią skórkę.

Tytuł oddaje wszystko

Była to moja pierwsza przeczytana książka autorki, dzięki której pokochałam ją i jej twórczość. Uwielbiam w książkach Tess to, że wciągają już od pierwszej strony. Dolina Umarłych jest zdecydowanie jedną z lepszych książek jakiekolwiek czytałam i to dzięki niej zaczęłam swoją przygodę z książkami Tess Gerritsen.
Dolina Umarłych trzyma w napięciu od początku do końca,...

Polecam!

7 746