Dolina umarłych

Tess Gerritsen Wydawnictwo: Albatros Cykl: Rizzoli/Isles (tom 8) Seria: Anatomia zbrodni kryminał, sensacja, thriller
The Killing Place
2017-04-18
Krzysztof Obłucki
Anatomia zbrodni
Tess Gerritsen thriller powieść medyczna Anatomia zbrodni Rizzoli & Isles

Kolejna rewelacyjna, wciągająca i trzymająca w napięciu powieść z cyklu Jane Rizzoli i Maurą Isles, która zarazem nie zawodzi i trzyma wysoki poziom poprzednich części. Jak najbardziej warto sięgnąć.

zaczęłam czytać o 12-tej i nie oderwałam się póki wieczorem nie skończyłam.Zachowany rytm i tempo ,ekspresja

Tess jest rewelacyjna, a postac Maury, jaka udalo jej sie wykreowac - swietna.
Fabula bardzo mnie wciagnela i wzbudzila apetyt na kolejne czesci serii, zdecydowanie ksiazka warta przeczytania, fani gatunku sie nie zawioda.

Kurde, mam problem z tą książką . ⁣

Autorka porusza w niej mój ulubiony temat , jakim jest temat sekty , ale było go w tej książce tak mało, że czuje tutaj wielki ale to wielki niedosyt ... ⁣

Kolejnym wątkiem jest historia Maury Isles, dowiadujemy się że jest ona patologiem sądowym, poukładana, Pani doktor z zasadami, która wplatała się w związek zakazany - z księdzem....

Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych książek z tej serii. Widać wielki progres w budowaniu fabuły. Wciąga, trzyma w napięciu i mrozi klimatem.

Jak zwykle Tess mnie nie zawiodła. Dobre opinie nakłoniły mnie do przeczytania tej książki. I nie żałuję!
Książka trzyma w napięciu, akcje które zaskakiją nie dają oderwać się od jej czytania.

Zupełnie inny tom niż poprzednie siedem. Tym razem nie jest to powieść, która pretenduje do miana thrillera medycznego, tylko to thriller w czystej postaci. Autorka tak wybudowała napięcie, że naprawdę powiało grozą. W trakcie czytania bałam się nie tylko o bohaterów, ale były momenty, że z przerażenia miałam gęsią skórkę i bardzo chciałam przestać się bać. Ponieważ...

Jak dla mnie jedna z lepszych części tej świetniej serii. Serdecznie polecam!

Na pewno sięgnę po więcej książek autorki. Gorąco polecam, rewelacyjna!

Mój debiut z książkami tej autorki. Tak, zaczęłam czytać serię od środka. Nie mam pojęcia jak to się stało. Zaczynajmy więc.

Maura Isles podczas konferencji patologów spotkała swojego dawnego znajomego. Postanawia pojechać razem z nim, jego córką oraz dwójką jego znajomych pojechać na wycieczkę w góry, na narty. Niestety podczas śnieżycy ich auto wypada z drogi. Nie mając...

Dyskusje

7 152