Dolina umarłych

Tess Gerritsen Wydawnictwo: Albatros Cykl: Rizzoli/Isles (tom 8) kryminał, sensacja, thriller
Ice Cold
kryminał, sensacja, thriller
978-83-7659-517-7
Krzysztof Obłucki

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Gerritsen mrozi krew w żyłach

14 Link do recenzji

Jak zwykle Tess mnie nie zawiodła. Dobre opinie nakłoniły mnie do przeczytania tej książki. I nie żałuję!
Książka trzyma w napięciu, akcje które zaskakiją nie dają oderwać się od jej czytania.

Zupełnie inny tom niż poprzednie siedem. Tym razem nie jest to powieść, która pretenduje do miana thrillera medycznego, tylko to thriller w czystej postaci. Autorka tak wybudowała napięcie, że naprawdę powiało grozą. W trakcie czytania bałam się nie tylko o bohaterów, ale były momenty, że z przerażenia miałam gęsią skórkę i bardzo chciałam przestać się bać. Ponieważ...

Jak dla mnie jedna z lepszych części tej świetniej serii. Serdecznie polecam!

Na pewno sięgnę po więcej książek autorki. Gorąco polecam, rewelacyjna!

Mój debiut z książkami tej autorki. Tak, zaczęłam czytać serię od środka. Nie mam pojęcia jak to się stało. Zaczynajmy więc.

Maura Isles podczas konferencji patologów spotkała swojego dawnego znajomego. Postanawia pojechać razem z nim, jego córką oraz dwójką jego znajomych pojechać na wycieczkę w góry, na narty. Niestety podczas śnieżycy ich auto wypada z drogi. Nie mając...

Wg mnie najbardziej mroczna książka.
Czytając pierwszą połowę książki miałam napięte mięśnie i nie mogłam się rozluźnić, cały czas czekałam , że wyskoczy mi duch z szafy , szczególnie, że książkę czytałam zawsze przed snem.
Polecam.

Nie nazwałabym tego najlepszą książką Tess, raczej po prostu kontynuacją jej passy. Książka jest poprawna, utrzymana w swoim stylu, wiele rzeczy zdaje się zbyt oczywistych. Niemniej ciekawy temat został poruszony, a całość czyta się przyjemnie i płynnie. Plus za okolice Jackson Hole, które przywołują we mnie tylko pozytywne wspomnienia.

To jedna z najlepszych książek tej autorki, jaką udało mi się przeczytać. Jest napięcie, zwroty akcji...

Pomysł fajny i były ciekawe i wciągające momenty i dobrze, że w końcu coś innego w serii Rizzoli/Isles, ale trochę zbyt banalne to wszystko, za dużo przypadków w historii, za dużo ratunków w ostatniej chwili i nijacy bohaterowie, którzy są tylko po to by wypchać byle czym fabułę. Pisane na kolanie, ale mimo wszystko przyjemne.

Jak zwykla Tess nie zawiodla. Super kryminal ze szczypta medycyny. To co lubie.

Dyskusje

7 040