Klinika śmierci

Okładka książki Klinika śmierci
Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Seria: W labiryncie kłamstw kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Robert Sudół
harlan coben thriller medycyna

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Jedna z pierwszych książek w karierze Harlana Cobena. Mimo to chętnie po nią sięgnąłem, ponieważ na literaturze Cobena jeszcze się nie zawiodłem.
Trudny temat podjął autor w tej lekturze ale uważam że obronił się w stu procentach.
Zwroty akcji mi się mega podobały, to był rasowy thriller w wykonaniu tego poczytnego autora.
Polecam 👏

Polecam 👏

Nie najlepsza książka Cobena. Główny wątek badań nad lekiem na AIDS też już chyba trąci myszką.

Lubię książki tego autora. Tutaj thriller medyczny, więc książka wciągnęła mnie bardzo szybko.

To moja pierwsza książka Harlana Cobena i wciągnęla mnie na maksa jak nie jeden serial na podstawie jego ksiazek. Mocny. Nieoczekiwane zwrotu akcji. Czytalam kiedy tylko moglam! Goraco polecam

Moja pierwsza książka tego autora. sięgnąłem po kolejną:
"Nie mów nikomu"
Polecam

Moja pierwsza książka tego autora. sięgnąłem po kolejną:
"Nie mów nikomu"
Polecam

To dopiero druga książka Coben'a jaką przeczytałam, ale muszę z przyjemnością stwierdzić, że zdecydowanie przypadł mi do gustu ten pisarz. Ma w sobie coś takiego co sprawia, że ma się ochotę znowu sięgnąć po jego książki i wgłębić w kolejną intrygującą historię.

Wczesna książka Cobena, ciekawa tematyka, kilka zaskakujących zwrotów akcji, wciąga, szybko się czyta.

Trochę już kryminałów przeczytałam i mogę stwierdzić, że książka trzymała się reguł kryminału, ale odkrywcza bynajmniej nie była.

Dobra, jak każda Cobena. Posiada wszystko, czego oczekiwałam. Wciagnęła, zaintrygowała, trzymała w napięciu do ostatniej strony.
Rewelacja.

Rewelacja.

Ktoś kiedyś napisał że to Cobenowska wstawka do dziedziny kryminalnych książek. No i muszę się z nim zgodzić.