rozwiń zwiń

Przeklęty władcza

Okładka książki Przeklęty władcza
Bogna Folerzyńska Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf Seria: Cykl o Macieju Mistrzu Zagadek fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Cykl o Macieju Mistrzu Zagadek
Wydawnictwo Poligraf
2017-03-03
2017-03-03
fantastyka mistrz zagadka mag czarodziej fantasy smok smoki zaklęcia zaklęcie duch klątwa
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Po przeczytaniu tej książeczki zastanawiam się dlaczego nie ma oceny minusowej.Moja ocena to minus 6 gwiazdek. Dodatkowo uświadomiłem sobie, że wcześniej dla kilku twórców byłem zbyt surowy. Nic nie mam do autorki, zapewne to miła kobieta ale niech na razie swoje pisarstwo chowa do szuflady. Pisać co prawda każdy może ale że znalazło się chętne wydawnictwo by opublikować tę książkę? Czytałem o wiele lepsze opowiadania gimnazjalistów, mające więcej sensu, lepszy styl..... A z resztą co tu pisać,szkoda klawiatury.

Dodaj cytat z książki Przeklęty władcza