48 tygodni

literatura polska
literatura piękna
2018-01-08
literatura polska

Nie przypominam sobie, kiedy ostatni raz przeczytana przeze mnie książka była tak bardzo o niczym ale. . . wybornie ratują ją dialogi. Płakałam ze śmiechu już na pierwszych stronach. :D

⠀⠀⠀⠀⠀⠀ "Ale spróbuj troszkę zatrząść jego egoistycznym światkiem, a zobaczysz, że idealni mężczyźni naprawdę istnieją, tylko siedzą szczelnie opakowani w powłoki drani."⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Naprawdę rzadko czytam książki polskich autorek. Mam chyba jakieś uprzedzenia, bo te które wcześniej czytałam, były jeśli nie beznadziejne, to po prostu nie warte uwagi...

Doprawdy, ta książka nie wniosła dokładnie niczego do mojego życia. Za miesiąc zapomnę o czym była. Jeden plus, że szybko się czyta.

Lekka, zabawna, baaaardzo szybko się czyta :)

Trochę śmieszna, trochę poważna książka na jesienny wieczór.

Jestem trochę rozczarowana tą książką. Do tej pory Pani Magdalena Kordel "rozpuściła mnie" i ksiązki z serii Malownicze i Uroczysko pochłaniałam i chciałam jeszcze. Ta ksiązka, owszem napisana z humerem, ale jest o niczym.

Książkę tę przeczytałam w pociągu, jadąc na Gdańskie Targi Książki i była to idealna lektura na podróż. Już od samego początku historia mnie wciągnęła, mimo że bardziej niż opowiadanie, wyglądało to jak wyrwane z pamiętnika kartki, na które główna bohaterka przelewała swoje emocje, uczucia i spostrzeżenia. Jak się zatem możecie domyślić, akcja prowadzona jest z perspektywy...

Trochę jestem rozczarowana

Bardzo zabawna, lekka, wprost idealna na relaks książka o codziennym życiu napisana z ogromnym poczuciem humoru:) Serdecznie polecam na doła.

Dyskusje

1 287