Każdy ma swoją Nadzieję. KONKURS!

LubimyCzytać LubimyCzytać
24.05.2012

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym wokół najnowszej książki Katarzyny Michalak, autorki powieści uwielbianych przez polskie czytelniczki. Gdzie jest Twoja Nadzieja?

Każdy ma swoją Nadzieję.  KONKURS!

Jest świat, w którym ojciec bije Lilkę, a Aleksem, Ruskiem, wszyscy poza jego ciotką Anastazją gardzą. I jest Nadzieja, dom-oaza, miejsce pełne miłości, gdzie zło świata nie dociera. Niełatwo tam trafić.

Na pewno każda z Czytelniczek ma swoje magiczne miejsce, do którego ucieka w chwilach słabości. By się wyciszyć, nabrać dystansu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zdjęcie ukochanego miejsca, okolicy, która napawa Was nadzieją do 30 czerwca 2012 pod adres kontakt@ksiazkanadzieja.pl.

Dodatkowe informacje o konkursie oraz nadesłane do tej pory prace znajdują się na stronie www.ksiazkanadzieja.pl

Nadzieja to pierwszy tom nowej serii „Z czarnym kotem” autorstwa Katarzyny Michalak, bestsellerowej autorki Poczekajki, Roku w Poziomce oraz Sklepiku z Niespodzianką.
To piękna, przejmująca opowieść przede wszystkim dla kobiet!

Lilianę poznajemy w momencie, gdy jako mała samotna dziewczynka wędruje przez las, szukając miejsca, gdzie będzie bezpieczna i szczęśliwa. Zamiast Arkadii znajduje rannego Aleksieja, syna sąsiadki, który od tego dnia staje się najserdeczniejszym - i jedynym - przyjacielem.
Dzieci dorastają razem, dzieląc się największymi tajemnicami i lękami. Niestety los wkrótce je rozdziela i wydaje się, że ich drogi nigdy się nie skrzyżują. Jednak Lilianę i Aleksieja połączyły na zawsze dwa uczucia, silniejsze od przeznaczenia: miłość i nienawiść.

Mężczyzna ciągle powraca do kobiety, mimo że ta potrafi jedynie go ranić. Ona, Lilith, jest jak ogień, on, jak ćma. Ona jak lód, on jak płomień. Miłość staje się obsesją, przeznaczenie zmienia się w fatum, a Liliana i Aleksiej nie potrafią, a może nie chcą się temu przeciwstawić. Pozostaje tylko Nadzieja…

Katarzyna Michalak oddaje do naszych rąk przejmującą opowieść o samotności, której doświadcza niejedna z nas, o miłości, która przezwycięża wszystko i nienawiści, która wszystko potrafi zniszczyć. Powieść jest inna niż jej dotychczasowe powieści. Pełniejsza, bardziej przejmująca, niekiedy dramatyczna.

Katarzyna Michalak ur. 1969, pisarka, autorka bestsellerowych powieści („Poczekajka”, „Rok w Poziomce”, „Sklepik z Niespodzianką”, „Zachcianek”).
Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii, swą pisarską pasję dzieli więc z miłością do zwierząt, co znajduje odzwierciedlenie w jej książkach.
Urocza bohaterka, z którą każda z nas może się utożsamić, akcja i dialog, bez dłużyzn, zwyczajne i niezwyczajne problemy, miłość i przyjaźń oraz, koniecznie!, happy end – oto co cechuje tę prozę. Dzięki autorce powraca wiara w marzenia i to, że świat jest piękny, ludzie dobrzy, a życie ciekawe.


komentarze [3]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Flamenco88 27.05.2012 09:46
Czytelniczka

Super konkurs. Wreszcie coś w czym może jestem nieco lepsza :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
RRa 24.05.2012 13:54
Czytelnik

Uwielbiam Katarzynę Michalak, już nie mogę doczekać się tej książki!!!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 24.05.2012 13:32
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post