Cena szczęścia

Krystyna Mirek Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Saga rodu Cantendorf (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Edipresse
Saga rodu Cantendorf (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2017-05-01

Jedynie ta trylogia zapadła mi w pamięć z całej twórczości Krystyny Mirek. Mam nawet trzecią część w domu, ponieważ w bobliotece była nieziemska kolejka - musiałbym rok czekać ;)

Dalsza część przygód Kate, hrabiego Aleksandra i lady Izabel. Tym razem jesteśmy świadkami jak rozkwita miłość Kate i Aleksandra, pomimo wszystkich przeciwności losu. Hrabia postanawia poprosić i rękę Kate na co ona chętnie się zgadza. Niestety nie wszystkim podoba się to narzeczeństwo i tu z kolejną intryga wkracza lady Izabel.
Dodatkowo Kate udaje się odkryć pewną...

Doszla do mnie 2 czesc.
Niestety pieresze 100 stron byl przypomnieniem poprzedniej czesci do mnie uratowało. Potem sie rozkręca. Dalam 8 bo naprawde wciągnęła mnie ta historia.zamówiłam 3 czesc. Po niej kupie inna książkę Krystyny Mirek by wyrobic o niej swoja opinię i nie sugerować sie innymi :)

Po bardzo przyjemnym i zachęcającym pierwszym tomie, lekko napisanym sięgnęłam po kolejny. "Cena szczęścia" jest drugim z trzech tomów "Sagi rodu Cantendorf", powieści obyczajowej autorstwa Krystyny Mirek.
Jak można było się od początku spodziewać Kate i Aleksander szybko się zaręczyli, a przygotowania do wesela trwają. Jednak nie wszyscy na zamku są pozytywnie nastawieni...

Na półkach: , , , , , , ,

"Cena szczęścia" jest to druga część Sagi rodu Cantendorfów. W tym tomie zaczynają wychodzić na jaw tajemnice z pierwszej części.
Nie wszystko zostało jednak wyjaśnione, sporo tajemnic jeszcze na nas czeka. Jak to wszystko się rozwikła ? czy miłość Kate i Aleksandra przetrwa? Czy kłamstwo Kochanki hrabiego zostanie odkryte? Jestem ciekawa dalszych losów, zabieram się za...

Kolejna część pasjonującego romansu historycznego z tajemnicą.
Czyta się wspaniale:)

Miłość kwitnie, ale zło nie śpi wiele par oczu obserwacje i działa. Gdzie jest szczęście ukryte, a gdzie wychodzi tajemniczy sekret rodziny ( trzeba sięgnąć po kolejną cześć )- wciągająca historia, a ciekawość silniejsza by dowiedzieć się jak potoczyły się losy bohaterów.

- Gdzie tak lecisz?
- Po III tom!!!