Lucifer

D.B. Reynolds Cykl: Vampires in America (tom 11) fantastyka, fantasy, science fiction 298 str.
9781611947366
ImaJinn Books
fantastyka, fantasy, science fiction

9781611947366
ImaJinn Books
fantastyka, fantasy, science fiction

Porównaj ceny i

Tym razem padło na wampira Lucifera - mam słabość do tego imienia przez mój ulubiony serial "Lucifer" :D także i jemu nie brakowało poczucia humoru :D
Bardzo mi się podobało, zresztą, wszystkie części są świetne!

Niestety to ostatnia dostępna książka tej serii, teraz zostało nam tylko czekać na kolejne wydanie ;)

Kolejny romans paranormal z cyklu Wampiry w Ameryce. Świetna, lekka i przyjemna powieść, której akcja toczy się w Kanadzie, na terytorium lady Sophii. Cała intryga osnuta jest wokół poszukiwań porwanego partnera Sophii - Colina, obrona przed wrogim przejęciem i oczywiście wokół związku Lucifera i jego odzyskanej miłości. Jestem fanką serii, więc podoba mi się wszystko:)

Bardzo lubię Serię Vampiry w Ameryce, Cyn i Raphael skradli mi serce od pierwszego tomu. Można powiedzieć, że 11 część zawiera w sobie dwie przeplatające się historie miłosne. Jedną jest uczucie pomiędzy tytułowym bohaterem Lucyferem i wydawałoby się utraconą miłością jego życia Eleanor. Jak również przybliżenie uczuć Sophii, Pani Kanady i jej towarzysza Colina.
Lucyfer,...

• 2019