Miasto Kości

Cassandra Clare Wydawnictwo: Mag Cykl: Dary Anioła (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
City of Bones
Anna Reszka
wampir demon miłość półanioł dary anioła shadowhunters nocni łowcy

Opinie [2 195]

Uwielbiam!!!

Nie trafiła do mnie, pewnie dlatego, że jest zbyt młodzieżowa. Spodziewałam się czegoś lepszego.
Książka bardzo przewidywalna, bohaterowie strasznie naiwni, dziwni, sporadycznie zachowujący się aż zbyt poważnie jak na swój wiek (a może to tak miało być?).
Świat Nocnych Łowców sam w sobie jest nawet ciekawy, ale nie pasują mi do niego 'walczące dzieciaki' próbujące ocalić...

wciągająca powieść. genialna! Lepsza niż film i serial

Nie będę się rozpisywać na temat tego, jakie wrażenie wywarła na mnie ta książka, ale przyczepię się do opisu zamieszczonego na stronie Lubimy Czytać.
Nie wiem, kto ten opis stworzył, ale dawanie spoilerów, streszczanie fabuły czy opisywanie świata NIE POWINNY BYĆ CZĘŚCIĄ BLURBA.

Sympatyczna, raczej dla młodzieży, która kocha fantastykę.

Dzięki tej książce zaczełam swoją przygode z fantastyką,która trwa do dzis, Jestem kinomaniaczka więc dopiero po obejrzeniu filmu trafiłam na ta serie,którą serdecznie polecam ;)

Być może ta część wydaje się najbardziej nudna ze względu na przydługie opisy i mało akcji. Jednakże jest to dosyć szczegółowe wejście w świat Nocnych Łowców, co pozwala na pełne wyobrażenie tego jak on wygląda. Według mnie jest to bardzo fajny wstęp do świata pełnego przygód oraz walki dobra ze złem. Jednocześnie bohaterowie mają w sobie wiele cech, dzięki czemu nie są...

Porównując ten tom do Diabelskich Maszyn to niebo a ziemia. Wiem, że seria Dary Anioła jest wysoko oceniana i może w następnych tomach akcja nabierze tempa. Jednak jeżeli mam ocenić tę konkretną książkę to poczułam rozczarowanie:( Jak dla mnie postacie bez charaktery, akcja ciągnie się niemiłosiernie i czasem bezsensowne zachowania bohaterów. Mimo wszystko nie była do AŻ...

Fantastyczna książka, która wprowadza nas w świat nocnych łowców z którego jeśli raz wejdziesz już ciężko się oderwać. Główna bohaterka Clary przypadkowo staję się świadkiem wydarzeń, które na zawsze zmienią jej życie. Okazuje się, że przez całe życie jej matka okłamywała ją, ukrywając przed nią, że jest nocnym łowcą. Kiedy znika Clary robi wszystko, aby ją odnaleźć, a nowy...

Mimo paru nielogicznych wątków i niektórych irytujących bohaterów, jest to fajna, lekka książka młodzieżowa. Idealna na chwilę odpoczynku.

Dyskusje

32 983