Miasto Kości

Cassandra Clare Wydawnictwo: Mag Cykl: Dary Anioła (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Reszka
anioł wampir miasto
1975 ocen 240 opinii

1975 ocen

Opinie [2 228]

Nie pamiętam, ale chyba jeszcze żadnej książce nie dałam tak wysokiej oceny. Cóż książkę przeczytałam chyba w trzy dni, nawet ze względu na jej grubość. W niczym nie przeszkadzało mi nic.

Ta książka to dla mnie ideał. Mam nadzieję, że druga też taka będzie. Niczego jej nie brakuje. Nieprzewidywalna fabuła, bohaterowie zapadający w pamięć i dużo opisów. Nic dodać, nic...

Świetna Książka. Bohaterowie wg mnie bardzo dobrze wykreowani. Każdy z nich to zupełnie inna osobowość. Poza tym pełno zwrotów akcji. Już zaczęłam kolejną część.

Pierwsze oglądnęłam serial na Netflix "Shadow Huntres" i przepadłam. Jaka była moja radość gdy dowiedziałam się, że jest seria książek, na podstawie której nakręcono serial. Porzuciłam książkę, którą czytała i zagłębiła się w pierwszej części Darów Anioła. Od pierwszych stron pokochałam całą książkę i główną bohaterkę Clary. Polecam wszystkim miłośnikom Fantazy i romansów.

Przeczytałam cała sagę Miasta Kości,bardzo dobrze napisana i ciekawa.Wciąga od pierwszej strony,polecam.

Świat wykreowany przez autorkę jest bardzo ciekawy i z przejemnością zagłębialam się w niego.
Fabuła, gdzie 'zwyczajna' dziewczyna dowiaduje sie, że należy do magicznego świata, jest co prawda oklepana ale intrygująca. W koncu po to tu przyszliśmy :)
Moim największym problemem była protagonistka....
Niestety ale nasza główna bohaterka irytowała mnie potwornie. Jej decyzję i...

"Miasto Kości "to niezwykle fascynująca opowieść o magii ,miłości, pełna akcji i humoru.

Główną bohaterka książki jest rudowlosa Clary Fray. Matka dziewczyny zostaje właśnie porwana . Clary odkrywa, że świat pełen jest demonów i walczących z nimi Nocnych Łowców.

Życie dziewczyny kompletnie się zmienia . Oczywiście jak to w tego typu powieściach bywa dziewczyna...

„-Co to jest?- zapytał, patrząc na swoich towarzyszy, jakby oni mogli wiedzieć, skąd się wziął intruz.
-Dziewczyna – odparł Jace, który już zdążył odzyskać panowanie nad sobą.- Na pewno widywałeś je wcześniej. Twoja siostra też nią jest".

✨✨✨

Świat nastoletniej Clary Fray wywraca się do góry nogami. Jej matka znika w tajemniczych okolicznościach, a ona sama pakuje się w...

Uwielbiam cykl Dary Anioła! To lekka, wciągająca lektura, idealna na jesienne dni, kiedy za oknem pada i nie dzieje się nic ciekawego. Jak lepiej się od tego oderwać, niż czytając o niesamowicie atrakcyjnych poskramiaczach demonów w Nowym Jorku! :)

Pierwszy tom zaliczony i na pewno wezmę się za kolejne. Historia Clary mnie wciągnęła ;)

Prawdę mówiąc historie Clary poznałam oglądając ekranizację książki. Film mnie 'nie porwał' jednak chcialam wiedzieć co dalej...🤔 I wtedy postanowiłam przeżyć tę przygodę z bohaterami jeszcze raz tylko tym razem w wersji papierowej. Uważam że książka jest dużo lepsza mimo iż ciężko było się przestawić mi ze względu na różnice między filmem a książka. Na pewno sięgnę po...

Dyskusje

33 420