Już mnie nie oszukasz

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros kryminał, sensacja, thriller
Fool me once
Robert Waliś
Albatros
literatura amerykańska relacje rodzinne śledztwo tajemnica thriller zabójstwo zagrożenie
Fool me once
kryminał, sensacja, thriller
Robert Waliś
Inne

Zaskakujące zakończenie

Przyzwoity kryminał z odpowiednią ilością plot-twistów. Czyta się dobrze. Z przyjemnością sięgnę po inne pozycje autora, których jest zatrzęsienie.

Może być, nie zapadła mi na długo w pamięci.

Jakoś czytałam tę książkę be przekonania. Chwilami nic się nie dzieje, ale rozwiązanie jest świetne.

Trochę inna niż wszystkie i może przez to bardziej mi się podobała. Sporo zwrotów akcji, ciekawa fabuła i świetny finał. Coben ma to do siebie, że te thrillery są zaskakująco dobre i po przeczytaniu nie czuje się oszukany. Zawsze dostaję to czego się spodziewam.

Dobra, choć nie powala. Niestety troszkę daleko od nieco ironicznych książek ze znanej i lubianej serii tego autora. Plus za bardzo zaskakujące zakończenie.

Bardzo dobra książka. Jak zwykle u tego autora ciekawy temat, szybko się czyta, dobrze napisana, zaskakujące zaskoczenie.
Polecam! :)

To chyba dopiero drugie moje spotkanie z autorem. Niezła historia, choć nie bardzo dobra. Autor zwodzi nas, by w końcu zaskoczyć puentą, przyznaję, że takiego finału się nie spodziewałem. I za to wielkie brawa.
Polecam.

„Już mnie oszukasz” to thriller psychologiczny w moim ulubionym stylu Cobena, czyli pogmatwane losy bohaterów, nietuzinkowi bohaterowie, mnóstwo dylematów moralnych i oczywiście zagadka, której rozwiązanie jak zwykle jest zaskakujące dla czytelnika.
Mamy tu motyw wielkich pieniędzy, bezwzględności korporacji, ochrony rodziny za wszelką cenę i walki o sprawiedliwość i...

Czyta się nieźle, choć ta wojskowa przeszłość bohaterki w pewnym momencie mnie trochę zraziła i musiałem przystanąć w lekturze. Była by gwiazdka więcej gdyby nie to i dobre, choć trochę naciągane zakończenie. No może jeszcze dwie rzeczy zagrały na minus. W jednym momencie mam wrażenie, że trochę ramy czasowe się rozjechały i akcja toczyła się bardzo dziwnie. Opiszę to we...

Dyskusje

6 272