Już mnie nie oszukasz

Okładka książki Już mnie nie oszukasz Harlan Coben
Nominacja w plebiscycie 2017
Okładka książki Już mnie nie oszukasz
Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Fool me once
Albatros
2017-02-15
2017-02-15
Robert Waliś
literatura amerykańska relacje rodzinne śledztwo tajemnica thriller zabójstwo zagrożenie
Inne

Hm tak jestem oszukana. Czytać całą książkę o niby niezrównoważonej bohaterce (która od początku wiedziała co się stało). No ale nie byłoby książki. Fabuła sprawnie poprowadzona, szybko się czyta, ale to wystrychnięcie na dudka czytelnika na sam koniec - nieładnie.

Trzecie moje podejście do tego autora i chyba jednak niestety się nie polubimy :/
Historia zapowiadała się bardzo ciekawie, ale książkę mi osobiście czytało się dość opornie. Długie opisy przemyśleń i wracanie do wydarzeń z przeszłości nudziło mnie strasznie i nie zachęcało do czytania. Sama końcówka, dosłownie ostatnie kilka stron okazały się najbardziej...

Hmm, miałam dać 10, ale czekałam na zakończenie. Nie porwało mnie.

To moja pierwsza pozycja tego Autora i z pewnością było warto. Ciekawa, trzymająca w napięciu akcja prowadzi do zakończenia, które zaskakuje. To lubię. Z pewnością sięgnę po kolejną powieść Cobena. Polecam

Wielkie sekrety, dramatyczne wybory, mnóstwo emocji i niesamowite zakończenie! Thriller o miłości, lojalności, zdradzie i sprawiedliwości.
Maya Stern stara się przetrwać po pogrzebie zamordowanego męża. Stara się z całych sił – przede wszystkim dla swojej dwuletniej córeczki. Nie jest jej łatwo, niedawno straciła również siostrę. Poza tym wyraźnie czuje, że ktoś...

lubię książki Cobena i ta mnie nie rozczarowała.
Cały czas trzyma w napięciu a zakończenie mnie zaskoczyło

Uwielbiam książki Harlana Cobena i zawsze będę polecać. Jego sposób pisania jest po prostu wciągający i natychmiast chciałoby się znać rozwiązanie sprawy.

bohaterka książki po śmierci męża zmaga się z życiem oraz wychowywaniem córeczki.na jaw wychodzą tajemnice ,sekrety związane z mężem....

Mam kłopot - rozpocząłem przygodę z Cobenem i na samym początku nastąpiło zacięcie. Mroczny i tajemniczy kryminał, jakim miała być ta powieść, niestety został mocno złamany cukierkowo-różowymi dialogami, bardziej pasującymi do harlequinowego romansidła, niż do tej tematyki. Rozmowy bohaterów są, nie lubię tego słowa ale ono najbardziej oddaje ich charakter, infantylne i...

Ach cóż to były za emocje autor idealnie dawkuje informacje dzięki temu podtrzymuje czytelnika w idealnym napięciu, słuchałam z zapartym tchem, koniec zaskakujący. Polecam

7 013
    2 854