Domofon

Zygmunt Miłoszewski Wydawnictwo: W.A.B. Seria: Z zegarkiem kryminał, sensacja, thriller
W.A.B.
domofon zygmunt miłoszewski
kryminał, sensacja, thriller
Z zegarkiem
domofon zygmunt miłoszewski

Szary, smutny po peerelowski blok, upstrzony niechlujnym graffiti, pomazany sprayami, raczej niechlubne wspomnienie minionych lat. Dla Agnieszki i Roberta wymarzone miejsce by rozpocząć wspólne życie w wielkim mieście. Nikt nie spodziewa się, że stanie się ten blok miejscem akcji dla horroru. A jednak .....
Robert i Agnieszka to świeżo poślubione małżeństwo rodem z ...

Świetna. Jeśli ktoś lubi takie nadprzyrodzone klimaty połączone z trzymającym w napięciu kryminałem, to jest książka dla niego. Bardzo mi przypadła do gustu. Dobre pióro, dobrze się czyta.

Osadzić „Lśnienie” w polskim bloku - super pomysł. Fajnie się to czytało, było to dla mnie zabawne; spoglądam teraz na gatunek i jest napisane „kryminał, sensacja, thriller” - czy czegoś nie załapałem? Naprawdę myślałem, że to pastisz „Lśnienia”. Jeśli to pastisz Lśnienia to 6/10, a jeśli książka miała być prawdziwym horrorem, thrillerem to 2/10.

To była moja pierwsza powieść Miłoszewskiego. Spodobał mi się pomysł na ten horror, wciągnęłam się. Trzymała mnie w niapięciu.

Przyjemna w czytaniu i dobrze napisana, ale chyba wolę inne rodzaje horrorów. Wielkim plusem jest ukazanie relacji międzyludzkich i konsekwencji rozmaitych zachowań.

Zdecydowanie najgorsza pozycja Miłoszewskiego. Niby tak reklamowano mi, że straszna a mnie ani trochę nie przeraziła, czy nawet nie sprawiła, żeby ukuło mnie poczucie niepokoju.
Takie przeciętne sci-fi a nie horror.
Ale czy Ty byś się przejął, gdyby zniknął jeden blok z wielkiej płyty w Twoim sąsiedztwie?

Istnieje cień szansy, że jestem zbyt wymagająca jako fanka Kinga,...

Lubię pióro Miloszewskiego. Czyta się bardzo szybko, a fabuła jest wciągająca i zapierająca dech w piersiach. Chciało się czytać i czytać, żeby dowiedzieć się co się zaraz wydarzy. Dla mnie coś nowego. Polecam.

Pierwsza książka Miłoszewskiego, jaką przeczytałem i naprawdę mi się podobała.

Nie przypadła mi do gustu niestety. Ale podobno to jedna ze słabszych książek. Spróbuję z inną.

Bardzo to słabe Panie Zygmuncie, jakieś takie trochę głupawe. Aczkolwiek pomysł bardzo dobry. Tym razem tylko 5 i czekam na coś nowego.

Dyskusje

6 532