Kup teraz - 13 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.90 zł

Syn

Jo Nesbø Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Kolekcja 70 lat Empik kryminał, sensacja, thriller
Sønnen
2018-10-17
Iwona Zimnicka
Kolekcja 70 lat Empik
Iwona Zimnicka literatura norweska więzienie samobójstwo

Sonny, syn skorumpowanego policjanta, odsiaduje wyrok w więzieniu. Znany jest z wysłuchiwania współwięźniów. Niebawem dochodzi do kilku zagadkowych morderstw. Sprawę tę bada między innymi policjant Simon Kefas oraz Kari, kobieta z Wydziału Zabójstw. W międzyczasie Martha, kobieta pracująca w ośrodku osób walczących z nałogiem narkotykowym, poznaje bliżej jednego z...

Dobra książka można się zastanawiać jaki będzie finał. Zakończenie też niczego sobie.

Długo zwlekałam z przeczytaniem tej książki.
I co mogę o niej powiedzieć. ŻAŁUJĘ ŻE TAK DŁUGO CZEKAŁAM.
Książka trzymająca w napięciu, wielowątkowa... Po prostu trrzba ja przeczytać.

Kawał dobrej powieści obyczajowo-kryminalnej, połączenie typowego norweskiego klimatu i czegoś na kształt "Kill Billa" Tarantino z motywem konsekwentnie dokonywanej sprawiedliwej zemsty. Polecam, dobrze się słucha pana Gosztyły.

Książka bardzo mi się spodobała. Sama fabuła jest wciągająca i nie oczywista, co sprawia, że nie można oderwać się od lektury. Zakończenie mocno mnie zaskoczyło i nie było takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać.

Czyta się ciekawie, wciąga. Ale oczywiście wiele z tego co tam napisano w praktyce nie może się wydarzyć.

Fabuła jest strasznie naciągana ale to w ogóle nie jest ważne w tej książce. To bardzo męska literatura, która mocno gra na emocjach dotyczących roli syna, ojca, przyjaciela, męża no i pełno tu przemocy, broni innych męskich spraw :) Warto przeczytać, mimo że nie pojawia się w książce Harry Hole.

Wstyd przyznać że to pierwszy kontakt z autorem. Po prostu nie mogłem się zdecydować od czego zacząć. I wiem że warto było czekać i spokojnie można zapoznać się z reszta twórczości. Rewelacja

Klimatyczny kryminał. Przyjemności czytania niezłej literatury nie psuje nawet przewidywalny epilog. Polecam.

Postacie w tej książce są tak mdłe i bez wyrazu, że zupełnie nie interesowało mnie to, jak ta historia się zakończy...

7 967
    3 951