Syn

Jo Nesbø kryminał, sensacja, thriller 432 str.
Sønnen

Wydawnictwo Dolnośląskie
kryminał, sensacja, thriller
Iwona Zimnicka literatura norweska więzienie samobójstwo

Porównaj ceny i

Mam wrażenie że ogólna postać jest stylizowana Jezusa, cierpi (nie za siebie), wysłuchuje, ale na koniec nie poświęca się tylko odpłaca... wszystkim grzesznikom ;)

W powieści "SYN" fabuła ksiażki może nie od samego początku przedstawia się obiecująco ale za to gdzies od połowy ksiażki jak zaczyna sie cała akcja jest wręcz ekscytująco.

Dość wciągająca książka, choć nie od pierwszych stron. Może nie rzuciła mnie na kolana, ale to przyzwoity kawał powieści kryminalnej. Może odrobinę przewidywalna, może trochę naciągana, co nie zmienia faktu, że zdecydowanie godna uwagi.

Spodziewałam się więcej, ale i tak trzyma poziom.

Bardzo ciekawa książka, mocno mnie wciągnęłą

Zbierałam się chwilę, bo spodziewałam się książki dużo cięższej, mroczniejszej. A tu mamy nawet taki piękny wątek miłosny na koniec. Świetnie skonstruowana intryga i ciekawe postacie (czyli chyba to czego dobry kryminał najbardziej potrzebuje). Niby klasyczna vendeta, jakich znamy wiele, ale jednak inna, z niepowtarzalnym klimatem.

Od tej książki zacząłem przygodę z Nesbo. Dopiero po jej przeczytaniu trafiłem na info, że jest to książka spoza serii. Pozycja bardzo dobra, ciekawa fabuła, oryginalny bohater i jego losy. Nieszablonowy motyw. Polecam

Wciągająca i zaskakująca. Czytało mi się ją lepiej, niż serię o Harrym.

Nesbo nie zawodzi. Do końca trzyma w niepewności, w napięciu i w błędnym przekonaniu pt. "już wiem jak to będzie" :)

Chyba nie zostanę fanem Jo Nesbo. Wysoki poziom absurdu w połączeniu z tworzeniem na siłę wielu wątków łączących się w jedną głupią historię. Niby powieść jest rozrywkowa ale czuję, że zamiast rozrywki dostałem splot przewidywalnej szmiry w stylu filmów z Stevenem Seagalem.

Dyskusje

7 157