Domofon

W.A.B.
Literatura polska XXI wiek
kryminał, sensacja, thriller
Literatura polska XXI wiek

To była moja pierwsza powieść Miłoszewskiego. Spodobał mi się pomysł na ten horror, wciągnęłam się. Trzymała mnie w niapięciu.

Przyjemna w czytaniu i dobrze napisana, ale chyba wolę inne rodzaje horrorów. Wielkim plusem jest ukazanie relacji międzyludzkich i konsekwencji rozmaitych zachowań.

Zdecydowanie najgorsza pozycja Miłoszewskiego. Niby tak reklamowano mi, że straszna a mnie ani trochę nie przeraziła, czy nawet nie sprawiła, żeby ukuło mnie poczucie niepokoju.
Takie przeciętne sci-fi a nie horror.
Ale czy Ty byś się przejął, gdyby zniknął jeden blok z wielkiej płyty w Twoim sąsiedztwie?

Istnieje cień szansy, że jestem zbyt wymagająca jako fanka Kinga,...

Lubię pióro Miloszewskiego. Czyta się bardzo szybko, a fabuła jest wciągająca i zapierająca dech w piersiach. Chciało się czytać i czytać, żeby dowiedzieć się co się zaraz wydarzy. Dla mnie coś nowego. Polecam.

Pierwsza książka Miłoszewskiego, jaką przeczytałem i naprawdę mi się podobała.

Nie przypadła mi do gustu niestety. Ale podobno to jedna ze słabszych książek. Spróbuję z inną.

Bardzo to słabe Panie Zygmuncie, jakieś takie trochę głupawe. Aczkolwiek pomysł bardzo dobry. Tym razem tylko 5 i czekam na coś nowego.

Lubię Miłoszewskiego, nawet jeśli książka jest nieco słabsza, to i tak jego styl sprawia że jest nieco lepsza.

Zdaje się, że to debiut Miłoszewskiego. Nie powinno się tego wydawać. Choć rzemieślnikiem Miłoszewski jest świetnym, Domofon nie powinien ujrzeć światła dziennego. Nieprzekonująca koncepcja na powieść.

Zupełnie mnie ta książka nie przekonała do siebie. Jak do twórczości autora mam duży szacunek, to ta książka przypomniała mi trochę jedną z większych moich "czytelniczych porażek" - "Czarna Madonna" Mroza...

Dyskusje

6 498