Pod prąd

Kup książkę

Książka idealna na prezent - dla kogoś, kto potrzebuje inspiracji do działania. Przysłowiowego "kopa" - bo co lepiej działa niż konkretny przykład kogoś, komu się udało wbrew wszystkiemu i wszystkim?

Wspaniale napisana biografia prezydenta Słupska Roberta Biedronia. Polecam!

"Pod prąd" oceniam tylko na "może być", acz nie dlatego, że nie jestem fanem poglądów pana Roberta Biedronia (a nie jestem). Po prostu czytając odnosiłem permanentne wrażenie, jak gdyby on sam zadawał sobie pytania, a potem na nie odpowiadał. To bardzo niedobrze, kiedy na łamach medium dyskutuje ze sobą dwoje ludzi podobnych (chyba nawet bardzo) przekonań, bo z dialogu robi...

"Pod Prąd" - obszerny wywiad M. Łyczko z Robertem Biedroniem.
Książka podzielona jest na 5 rozdziałów (a raczej wyodrębnionych obszarów życia, o których opowiada Robert): dzieciństwo, jestem gejem, Krzysztof, kobiety, polityka. Bonusem jest też 60 faktów, których nie znacie o Biedroniu.
Czyta się szybko i przyjemnie. Na pewno nie bez znaczenia jest też samo nastawienie do...

Bardzo dobrze się czyta, pozytywnie zakręcona, pełna energii postać z dobrym podejściem do życia. Nie wiem na ile jest to prawda a na ile zagranie polityczne ale daję 9/10

Nie jestem fanką Roberta Biedronia. Niektóre jego poglądy są dla mnie nie do przyjęcia. Z innymi bardzo jest mi po drodze. Bardzo podoba mi się u niego to, że mimo wielu przeciwności jest tak bardzo pokojowo nastawiony do wszystkich i wszystkiego. Książkę czyta się dobrze. Jest to całkiem zgrabnie napisany wywiad. Chwilami jest zabawnie, chwilami łza się w oku kręci.

Bardzo przystępnie, przyjemnie i ciekawie napisana książka o mądrych sprawach. Ważna lektura, która chyba sprawnie wyjaśnia pewne trudne problemy. Polecam. Może niektórzy przestaną się bać demonów, których nie ma.

kiepski PR i nic więcej.

(...)Sięgając po książkę, która miała być moim oderwaniem w pisaniu licencjatu, nie spodziewałam się, że dostanę coś tak dobrego. Roberta uwielbiam jako człowieka, jego program polityczny sprawił, że na niedzielne wybory idę bez poczucia wybierania mniejszego zła, a ta książka tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że to nie jest jedynie chwyt marketingowy. Przyjemny wywiad...

Bardzo ciekawy wywiad z mądrym człowiekiem. Jeśli faktycznie prowadzi miasto tak jak opowiada w tym wywiadzie, to każdy prezydent powinien brać z niego przykład.
Książkę polecam zwłaszcza wszystkim homofobom :) Dowiecie się, że na prawdę pan Biedroń nie czeka aż schylicie się po cokolwiek :):):)

Dyskusje

1 068