Pod prąd

O życiu z człowiekiem, który lubi i szanuje ludzi. Bardzo polecam!

O życiu z człowiekiem, który lubi i szanuje ludzi. Bardzo polecam!

Obszerny wywiad, a raczej miła rozmowa z Robertem Biedroniem — pierwszym gejem i politykiem RP. Świetny facet, niesamowita osobowość. Nie boi się postawić i powiedzieć swojego zdania. Stąd pewnie tytuł: „Pod prąd”. Lubiłam go jeszcze zanim zaczęłam czytać tę książkę. Obserwuje jego profile na Fb. Zmiany, jakie dokonuje w Słupsku, są niesamowite. Zachowuje się zupełnie jak nie polityk, przynajmniej nie taki jakich widzimy w TV. Jeśli jeszcze zastanawiacie się na tym, jak powinno się rządzić w Polsce i jakie cechy powinien mieć współczesny polityk, to koniecznie musicie przeczytać jego książkę. POLECAM

Lekka autopromocja, ale sympatycznie się czyta, i nabrałam ochoty na wyjazd do Słupska.

Jak na wywiad rzekę (nie przepadam za takimi książkami) całkiem przyjemnie się czytało.

Książka dobra i taka też jest moja ocena. Spodziewałem się może czegoś nieco innego, może więcej opisów z życia prywatnego pana R. Biedronia, jakichś detali z lat młodości itp., a mniej polityki i wizji politycznych, jednak te proporcje były niestety (z mojej perspektywy) odwrotne. Ale i tak czyta się szybko i przyjemnie. Na coś szybkiego do poczytania nadaje się idealnie :)

Bardzo ciekawy wywiad, czyta sie lekko i przyjemnie. Można dowiedzieć się sporo ciekawostek o panu Biedroniu.

Byłam ciekawa i nie zawiodłam się. Lubię ludzi z pozytywną energią, którzy potrafią zarażać tymi zwykłymi ale interesującymi historiami. Dobra i szybko można przeczytać. Wyważona. Trochę jak niby biografia, wywiad, trochę niby jak prezentacja, trochę niby jak opowieść o zwykłym człowieku i to najważniejsze. Duża odwaga ale i ludzka prosta rzecz. Warta uwagi.

Mimo, że nie lubię polityki i autobiografii, to wciągnęła mnie opowieść Roberta. Bardzo przyjemnie i lekko się ją czyta. Polecam!

Mądry człowiek

Mądry człowiek

Dzięki tej książce mamy możliwość dużo lepiej poznać Pana Roberta Biedronia. Świetny jest jego zapał i zaangażowanie w zmiany, zarówno w mieście w którym jest Prezydentem jak i w samej Polsce. Polecam.

• 2017
  • 2017