Pod prąd

Książka dobra i taka też jest moja ocena. Spodziewałem się może czegoś nieco innego, może więcej opisów z życia prywatnego pana R. Biedronia, jakichś detali z lat młodości itp., a mniej polityki i wizji politycznych, jednak te proporcje były niestety (z mojej perspektywy) odwrotne. Ale i tak czyta się szybko i przyjemnie. Na coś szybkiego do poczytania nadaje się idealnie :)

Bardzo ciekawy wywiad, czyta sie lekko i przyjemnie. Można dowiedzieć się sporo ciekawostek o panu Biedroniu.

Dzięki tej książce mamy możliwość dużo lepiej poznać Pana Roberta Biedronia. Świetny jest jego zapał i zaangażowanie w zmiany, zarówno w mieście w którym jest Prezydentem jak i w samej Polsce. Polecam.

Mądry człowiek

Byłam ciekawa i nie zawiodłam się. Lubię ludzi z pozytywną energią, którzy potrafią zarażać tymi zwykłymi ale interesującymi historiami. Dobra i szybko można przeczytać. Wyważona. Trochę jak niby biografia, wywiad, trochę niby jak prezentacja, trochę niby jak opowieść o zwykłym człowieku i to najważniejsze. Duża odwaga ale i ludzka prosta rzecz. Warta uwagi.

Mimo, że nie lubię polityki i autobiografii, to wciągnęła mnie opowieść Roberta. Bardzo przyjemnie i lekko się ją czyta. Polecam!

Mam taką zasadę, że nie oceniam ludzi, zanim ich nie poznam, a przynajmniej staram się tak robić. Dlatego, kiedy nasza biblioteka kupiła wywiad-rzekę z Robertem Biedroniem, nie omieszkałam po nią sięgnąć. Nie zawiodłam się, moim zdaniem wywiad ten pokazuje, jak bardzo otwarty umysł ma ten polityk, co go ukształtowało i jaki wpływ na jego decyzje miała rodzina, z której się...

Wywiad z Robertem Biedroniem, wówczas jeszcze prezydentem Słupska ukazuje jego charakter, jego autentyczność, chęć działania i zmieniania Polski, daje nadzieje, ze Polska może stać się lepsza, pełna dialogu, równouprawnienia i zrozumienia. Poznajemy Pana Roberta z czasów zarówno z czasów dziecinstwa jak i czasów teraźniejszych.

Książka idealna na prezent - dla kogoś, kto potrzebuje inspiracji do działania. Przysłowiowego "kopa" - bo co lepiej działa niż konkretny przykład kogoś, komu się udało wbrew wszystkiemu i wszystkim?

Dyskusje

1 172