Tęczowy elementarz : czyli (prawie) wszystko, co chcielibyście wiedzieć o gejach i lesbijkach

Robert Biedroń Wydawnictwo: AdPublik inne
9788392619901
homoseksualizm LGBT gej lesbijka

Okładka książki Prawa osób LGBT w Polsce. Paweł Knut, Zofia Jabłońska
10,0
Prawa osób LGB... Paweł Knut, Zofia J...

Książka, którą każdy powinien przeczytać, niezależnie
od poglądów i orientacji, po prostu warto wiedzieć.
Napisana prostym, konkretnym językiem. Polecam!

Czytałem naukowo. Dla młodych ludzi szukających swojego prawdziwego JA bardzo pomocna.

"Tęczowy elementarz" był dla mnie rozczarowaniem. Pewnie dlatego, że raczej wiedza na temat homoseksualizmu została porządnie przeze mnie przyswojona i trudno mnie pod tym względem zaskoczyć. Jak już mam komuś polecać - tylko osobom, które nie mają zielonego pojęcia na temat "życia tęczowego". Ewentualnie dla ciekawostki, bo faktycznie znalazły się w książce interesujące...

Spojrzenie głównie ze strony homoseksualisty, a. Pozycja mnie nie zachwyciła.

Zważywszy na fakt iż Robert Biedroń nie jest bynajmniej znawcą literatury książka nie jest najgorsza. Jest niesamowicie przystępna, podzielona na działy tematycznie przypomina bardziej rozwinięty leksykon. Cała wiedza dotycząca homoseksualizmu i samych homoseksualistów w pigułce. Biedroń niezwykle dobrze sprawuje się w roli 'promotora' i 'nauczyciela'. Bez względu na...

Do bólu łopatologiczna i ogólnikowa. Jak na pierwszego krzykacza LGBT Biedroń w swojej książce zdecydowanie więcej przemilczał niż napisał. Prawdopodobnie najsłabsza spośród "branżowych" książek, z którymi miałam do czynienia.

Książka w sposób prosty i rzeczowy opisuje zjawisko homoseksualizmu. Udziela odpowiedzi na często ciekawe ale zarazem trudne do poruszenia kwestie. Napisana jest językiem prosty i zrozumiałym.

Gayfriendy. Kompendium wiedzy zarówno dla heteryków jak i dla odkrywających siebie.

Dyskusje

• LGBT