Kup teraz - 19 ofert w cenie od 20.93 zł do 62.28 zł

Data 1. wydania:
2016-09-01
Elżbieta Frątczak-Nowotny
Czarna Owca
Dania Duńczycy harmonia wewnętrzna hygge optymizm poczucie bezpieczeństwa przyjaźń psychika radość życia relacje międzyludzkie rozwój emocjonalny rozwój osobisty samopoczucie styl życia szczęście zdrowie emocjonalne zdrowie psychiczne

To nie jest książka, którą wziąłem do ręki przypadkowo. Wziąłem ją gdy właśnie teraz poczułem, że potrzebuję lekcji hygge, mieć czas, napoje, kocyk i inne atrybuty abym całym sobą doznawał czym jest ten stan. Polecam. Nie jest to wymagająca lektura, ale właśnie w tej prostocie i łatwości chyba jest jej przekaz.

Świetna, bardzo do mnie przemawia. Jest mi bliska, nawet nie wiedziałam, że to czym się otaczam i to co lubię nazywa się hygge. Polecam

Hygge. Słowo, które pojawia się coraz częściej przed moimi oczami. Głównie w okresie jesienno - zimowym, wyświetlają mi się playlisty hygge, oraz zdjęcia na pintereście dotyczące tego określenia. Co to właściwie oznacza? ,,Hygge jest jednym z najpiękniejszych duńskich słów.'' pisze autor z tyłu okładki. Zagłębiając się w lekturę, dowiecie się jak...

Fantastyczna książka! Osoby szukające zmiany w swoim życiu a przede wszystkim w swoim otoczeniu powinny sięgnąć po tę książkę. Autor przybliża nas do zagadnienia duńskiej filozofii życia, jakim jest Hygge. Polega ono na uporządkowaniu sobie życia w zgodzie z takimi zasadami jak: bliskość natury, kontakty towarzyskie, beztroska, porządek, przytulność. Jest to niebywale...

Przyjemna lektura, pięknie wydana. Kolejna porcja wiedzy o Dani i Duńczykach.

Zacznę płytko - od wyglądu. Ja trafiłam na egzemplarz od wydawnictwa Czarna Owca. Bardzo mi się podoba okładka, w środku znalazłam piękne obrazki, grafiki oraz zdjęcia. Na plus.

Treść książki jest ciepła i otulająca. Naprawdę. Jest to idealna książka, by ugrzać swoje serduszko w deszczowy jesienny albo mroźny zimowy wieczór. Zachęca do celebrowania chwili,...

Niespieszne i skromne hygge w detalach. Lekka i przyjemna. Kluczyk do szczesliwego i przyjemnego wieczoru.

czuję się bardziej hyggeligt.

Uwielbiam ten pogląd i mam nadzieję że będę wracać do tego częściej.

Magiczna

1 532