ROZWIŃ ZWIŃ

Niebezpieczne kobiety

Okładka książki Niebezpieczne kobiety
Lorenzo CarcaterraMichael Connelly Wydawnictwo: Prószyński i S-ka kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Dangerous Women
Prószyński i S-ka
2007-02-28
2007-02-28
Alina Siewior-Kuś
niebezpieczne kobiety jance conolly conelly deaver oates rankin demille cook

więcej Więcej

Świetny zbiór opowiadań kryminalno-psychologicznych. Polecam, w sam raz na letni odpoczynek na plaży.

Świetna książka na ucieczkę od codzienności - zbiór 17 fantastycznych opowiadań kryminalnych, w których tym złymi, podłymi i okrutnymi są - rzecz jasna - kobiety. Niezwykle urozmaicona i barwna antologia. Opowiadania oscylują wokół zemsty, odkładanej przez lata, a dzięki temu wyrafinowanej i niezawodnej, wokół perwersyjnych upodobań prowokujących do zgubnej zabawy,...

opowiadania są dość zróżnicowane i w sumie każdy znajdzie coś dla siebie.

Tytuł mnie zaciekawił trochę się zawiodłam , ale jedną z historii dobrze zapamiętałam i za to duży plus.

Książka lekka i ciekawa chociaż wrażenia na mnie nie zrobiła.

Plus książki to ukazanie kobiety nie jako delikatnej i słabej,ale tej niebezpiecznej.

Jednak szału nie ma...

Niektóre opowiadania lepsze, niektóre gorsze - jak to zwykle bywa. Ale ogólnie książka, moim zdaniem, słaba. Trochę mało realistyczne, chociaż niektóre opowiadania potrafią wciągnąć. Niemniej, nie przepadam za krótkimi, kryminalnymi opowiadaniami i raczej nie zmieniło się to po tym zbiorze opowiadań.

Jak to większość zbiorów powiadań - nierówny mocno, są perełki i są gnioty. Sprawdzi się na pewno jako prezent na dzień kobiet ;-)

Kobiety rządzą i taka prawda!:D

Książka idealnie pokazuje, że kobiety nie tylko są niebezpieczne dla mężczyzn, ale również dla samych siebie. Widzimy jak nieodgadnione są, i jakie tajemnice skrywają. Robią jedno, myślą drugie a pokazują coś jeszcze innego.

Jednakże nie zrobiła na mnie specjalnego wrażenia. Jeden prosty przekaz < nie ufaj kobiecie - albo przynajmniej miej się na baczności > i żadnej głębi. Ale to tylko moje zdanie :)

Kolejna książka dowodząca siłę i moc kobiet!

• Kryminał
  • Chcę w prezencie
  • Kryminały
  • Dostępne w bibliotece
  • E-book
  • Sprzedam / Wymienię

Dodaj cytat z książki Niebezpieczne kobiety